Sabri sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Uğur Dondurucunun Kapı Kulpu 15 Günde Kırıldı, Garanti Reddi

Sabri
09 Şubat 16:32
588
ugur-dondurucunun-kapi-kulpu-15-gunde-kirildi-garanti-reddi-1.pdf


Uğur ued 7246 model derin dondurucumun kapı kolu birkaç hafta önce kırıldı. Cihazı 05.10.2020 tarihinde satın aldım ve Tekirdağ Çerkezköy’de kullanıyo...

2020 yılında aldığım 7 yıl garantili Uğur derin dondurucu ued 7246 dtk kapı kolu elimde kaldı. Sık kullanılan bir kol da değil, haftada belki 1 kez açılan derin dondurucunun kapağının kolunun kırılması çok abes. Sitedeki diğer yorumlarda olduğu gibi müşteri hizmetleri garanti kapsamı dışında olduğun...
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 1722 mm |
| İç Hacim | 227 lt |
| Kapı Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Hızlı Dondurma | 1 |
| Kullanım Biçimi | Dikey |
| Çekmece Sayısı | 7 |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurma Kapasitesi | 15 kg |