

Siemens Ev Aletleri WQ42G20RTR
Ürün Analizi
- Şikayetler
Siemens Kurutma Makinesi Sürekli Arızalı, Servis Sorunları Ve İade Talebi

07.07.2025 tarihinde İstanbul’dan satın aldığım Siemens WQ42G20RTR model çamaşır kurutma makinesini, 20.08.2025 tarihinde kullanmaya başladım. Makineyi ilk günden beri kurutma problemiyle kullanamıyorum; çamaşırlar sırılsıklam çıkıyor ve kıyafetlerin pamukları makinenin içine dağılıyor. Sorunu defal...
Hasarlı Gelen Siemens Kurutma Makinesi İçin Değişim Talebi Ve Mağduriyet
27 Haziran 2025 tarihinde Siemens IQ500 WQ42G20RTR model çamaşır kurutma makinesi satın aldım. Makine geldiğinde hasarlıydı, darbe almıştı. Hemen aldığımız bayiyi aradık ve yönlendirildik, ancak ön panelde olduğu için parça değişimi yapılacağı söylendi. Ben ev taşımadım ya da makineyi yerinden oynat...
Siemens Çamaşır Kurutma Makinesi Filtresi Ve Servis Desteği Hayal Kırıklığı

15 Nisan tarihinde Siemens İQ500 (WQ42G20RTR/03) çamaşır kurutma makinesi satın aldım, 18 Nisan 2025 tarihinde kurulum yetkili servis tarafından yapıldı. Henüz kullanmaya başlayalı 1 ay olmadan, her kurutmadan sonra boşaltmak için çıkardığım su haznesinin içerisinde bulunan küçük mavi filtrenin ağın...
Siemens Ev Aletleri Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 20
- Ankastre Set 224
- Bulaşık Makinesi 1.324
- Buzdolabı 2.043
- Çamaşır Kurutma Makinesi 452
- Çamaşır Makinesi 1.957
- Çay Makinesi 17
- Çeyiz Seti 32
- Davlumbaz 253
- Derin Dondurucu 218
- Dik Şarjlı Süpürge 8
- Elektrikli Süpürge 113
- Fırın 435
- Klima 127
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 491
- Mikrodalga 47
- Mikser 10
- Mutfak Robotu 6
- Ocak 407
- Robot Süpürge 3
- Rondo 1
- Su Sebili 248
- Tam Otomatik Kahve Makinesi 626
- Termosifon 14
- Ütü 29
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 613 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Nem Sensörü | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | C |
| Kırışıklık Önleme | |



