Burhan sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Siemens Bulaşık Makinesinde Paslanma Sorunu Ve Garanti İhlali

Burhan
12 Nisan 23:28
570

Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi


Siemens SE23II60MT model bulaşık makinem yaklaşık 2 haftadan uzun süredir suyu boşaltmıyor, bazen deterjanı almıyor ve sık sık e69-00 hatası veriyor. Makineyi her gün kullanıyorum ve sorun 1-2 yıkamada bir, bazen de peş peşe tekrarlanıyor. Bu süreçte güç kartı ve pompa motoru değişti, makine birkaç...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ses Seviyesi | 50 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Sınıfı | 0.93 kWh |
| Program Sayısı | 6 Program |
| Yarım Yük Yıkama | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | E |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |