Siemens Buzdolabı Arızası Çözülmedi Parça Kayboldu

2 sene önce aldığım Siemens marka buzdolabım 20.05.2025 tarihinde bozuldu. Tam 4 defa teknik servis tarafından incelenen cihazım için 04.06.2025 tarihinde 'Bugün sorununuzu çözüyoruz' demelerine rağmen, parçanın kargoda kaybolduğu bilgisini aldım. Tüm ısrarlarıma rağmen sorunum hâlâ çözülmedi ve bay...
Siemens iQ500 KG76NAWFON Buzdolabı Bozulması Ve Planlı Eskitme
Ben iki mühendislik branşında diploması olan bir savunma sanayi mühendisiyim. Bugün size Siemens markasının, piyasada bilinen güvenilir marka imajının aslında ne kadar suni ve abartı olduğunu anlatacağım. İQ500 buzdolabım (KG76NAWFON) garanti süresini (3yıl) geçtikten tam 1 ay sonra soğutmayı bır...
Siemens Ev Aletleri Bulpa A. Ş. Ve Trendyol

Yaklaşık yirmi gün önce Trendyol üzerinden Bulpa a. Ş. Den Siemens marka buzdolabı aldık. Buzdolabı koku yapıyor ve kaç kere silmeme rağmen koku hala mevcut dolapta. Servis geldiğinde içine soğutmayı ölçmek için bir cihaz yerleştirdi üç gün sonra gelip bakacağını söyledi ancak yeni bir ürün neden bö...
Siemens Ev Aletleri Yeni Buzdolabında Sararma Sorunu

Trendyol üzerinden, Bulpa satıcısından aldığım Siemens marka buzdolabının içerisinde sararma mevcut. Sararma kurulum aşamasında fark edilmedi, fakat daha buzdolabı bugün geldi ve servis tarafından kurulumu yapıldı. Henüz kullanılmamış olan buzdolabının bu görüntüsünün giderilmesini talep ederim.
Siemens Buzdolabı Motor Arızası
2020 yılı 4 haziranda Siemens marka buzdolabı aldım 23 haziranda bozuldu. 36 saatlik nöbetten geldiğimde tüm ürünlerimin eridiğini gördüm, motoru değişti. 2023 haziranda buzdolabı soğutmamaya başladı tekrar servis çağırdık, soğutmayla alakalı bir problem olduğu söylendi orayı erittiler problem geçti...
Siemens Ev Aletleri Kategorileri
- Ani Su Isıtıcı 20
- Ankastre Set 224
- Bulaşık Makinesi 1.324
- Buzdolabı 2.043
- Çamaşır Kurutma Makinesi 452
- Çamaşır Makinesi 1.957
- Çay Makinesi 17
- Çeyiz Seti 32
- Davlumbaz 253
- Derin Dondurucu 218
- Dik Şarjlı Süpürge 8
- Elektrikli Süpürge 113
- Fırın 435
- Klima 127
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 490
- Mikrodalga 47
- Mikser 10
- Mutfak Robotu 6
- Ocak 407
- Robot Süpürge 3
- Rondo 1
- Su Sebili 248
- Tam Otomatik Kahve Makinesi 626
- Termosifon 14
- Ütü 29
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 840 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 750 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 526 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 120 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |






