Samsung Aldığım Makine Çürüyor!

İlknur
08 Nisan 2025 16:55
1.965


Samsung çamaşır makinesinin boyası daha üç yıl dolmadan dökülmeye başladı. Vestel ve Arçelik markalarında da benzer durumlar yaşanıyor ancak Samsung markasında değişim yapılmadığını öğrendim. Ben Samsung'un kalitesine güvenerek tercih etmiştim fakat yanılmışım. Vestel markasında bulaşık makinesi ile...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 550 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 74 dB |
| Su Tüketimi | 9400 lt (Yıllık) |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 15 dakika |