Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Regal Marka Sıfır Çamaşır Makinesinde Yaşadıklarım

Bekir
31 Ocak 11:48
2.318

Regal marka çamaşır makinesi satın aldım Mayıs 2023'te. Ürün, 7-8 kez kullanımdan sonra, Ocak ayının 18'inde servisi aradığım zaman ses yapmaya, 7 dakika kala durmaya ve sıkmamaya başladı. Ayrıca camdan su sızdırdığı ve ayaklarının zeminde düzgün durmadığını fark ettim. 8 aylık ve sıfır bir makine için 15 milyar ödemiştim ve değişimini talep ettim. Bir bebek ve okula giden bir kızım olduğunu, sorunun çözülmesini istediğimi belirttim. Ayın 31'i olmasına rağmen ne değişim yapıldı ne de tamir için net bir çözüm sunuldu. Servis, bir yıl ek garanti teklif etti ve bugün, Ocak ayının 31'inde, servise gidip bir gün daha beklemem gerektiğini söylediler. Makinenin sıfır olmasına rağmen bebek çamaşırları ve okula giden kızımın çamaşırları yıkanamıyor ve hala bir çözüm bekliyorum.

Markanın müşteri memnuniyeti konusundaki iddiaları benim durumumda geçerli değil. Bu durumu her platformda dile getireceğimi belirtmek isterim. Makinem değiştirilmedi ve tamir edilecek denildi. Değişim talebim reddedildi ve servis iptal edilmek istendiğinde mağdur edildiğimi hissettim. 

13 gündür makine servis bekleyişinde ve birkaç gün daha bekletileceği söyleniyor. Satın aldığımdan beri en fazla 10-15 kez çalıştırılmış olan makinenin durumu da bu mağduriyetin üstüne ekleniyor. Yaşadığım bu olumsuz tecrübeyi dile getiriyorum.

Regal Marka Sıfır Çamaşır Makinesinde Yaşadıklarım
Regal Marka Sıfır Çamaşır Makinesinde Yaşadıklarım
Regal Marka Sıfır Çamaşır Makinesinde Yaşadıklarım
Regal Marka Sıfır Çamaşır Makinesinde Yaşadıklarım

Gelişme
Gelişme

31 Ocak 11:36

Regal marka çamaşır makinesi aldım mayıs 2023 de 7 8 sefer çalışmışlığı var ocak ayinin 18 de servisi aradım makinenin ses yaptığını 7 dakika kala durmadığını sıkmadığını camdan su sızdırdığını ayaklar zeminde durmadığını anlattım 8 aylık sıfır bir makine 15 milyara aldım değişimini istedim bir bebeğim bir de kızım var dedim sorunu çözelim dedim ayin bugün 31 ne bibe bir değişim yapmayı kabul etmedikleri gibi tamir yapılır ancak dediler bir yıl ek garanti hediye edelim servis bugün ocak 31 servise gidip bir gün daha bekleyeceğimi söylüyorlar ben bu şekilde rezillik yaşadım yaşıyorum sıfır makinede bir bebeğimin çamaşırını bir okula giden kızımın çamaşırını kendimizi geçtik yıkatamıyorum ve halen beklemedeyim bekleyeceğim söyleniyor marka Regal bir de memnuniyet diyorlar hiç de değilim tavsiyede etmiyorum bu şikayetim buraya yazıyorum ve de bu memnuniyetsizliğimi her yerde yayınlayacağım benim sıfır makinem değişmeyip tamir ediliyor edilecekmiş değişim dediğim dediğim halde yapmıyoruz servisi de iptal edelim o zaman diyorlar bir de insani zor durumda bırakıyorlar mecbur bırakıyorlar kimseye tavsiye etmiyorum   verdiğim parayı da helal etmiyorum 13 gündür makine servis kapsamında beklettiği gibi bir iki gün daha bekleyeceğim söyleniyor bundan öncesi de kullanmadığım aldığımdan beri 10 defa en fazla 15 kez çalışan makinenin de cabası yaşadığım rezilliği anlatıyorum sadece diyeceğim yazılar olsun memnuniyetsizliğimi birebir paylaşıyorum önermiyorum bu rezilligide herkese anlatıyorum

profile
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Regal CMI 91003 Şikayetleri

Regal Çamaşır Makinesi Arızası

Mustafa
29 Nisan 17:56
196
1

Regal Çamaşır Makinesi Kurulum Sorunu

Zafer
27 Temmuz 2023 13:17
1.841

Regal Çamaşır Makinesi Servis Gecikmesi Mağduriyeti

Oktay
24 Temmuz 2023 12:47
1.457
Benzer Şikayet Yaz