Regal 8202 Kurutma Makinesinde Esanjor Hatası Ve Çözüm Bulamayan Servis Ve 1800 TL Ücret İtirazı




Ben Nur K*****, Regal km8202 model kurutma makinesini Trendyol üzerinden satın aldım ve ürünüm 2031 yılına kadar garantili. 25 Şubat 2026 tarihinde hiç kurutmaması ve programları düzgün çalıştırmaması nedeniyle arıza kaydı oluşturdum. Servis toplamda 3 kez evime geldi, teknik incelemelerde de makine...

Tam 20 gündür oldu (28.04.2024) kurutma makinesi aldım. Evimin ortasında duruyor. Hâlâ kurulum yapılmasını bekliyorum. Bir aparat bu kadar beklenir mi? Her aradığımda sadece şikayet formu oluşturuluyor. Vestel-Regal pişmanlıktır... Cihazı iade edeceğim. Servis sağlanamadığı için...

Ürünü alalı iki gün oldu. İki günde dört defa çalıştırdım ve her seferinde evin içine ağır bir plastik kokusu yayıldı. Ayrıca kuruttuğu çamaşırlara da bu plastik kokusu sinmiş durumda. Çözümü ve sebebi nedir acaba? Ayrıca kullanma kılavuzu yetersiz, tam olarak anlayamadığım programlar var.

Trendyol'dan Regal marka kurutma makinesi aldım ancak firma fatura göndermedi ve dolayısıyla kurulum yaptıramıyorum. Firmaya ulaştım hiçbir şekilde faturayı göndermediler. Trendyol çözeceğini söylüyor ama bir çözüme hala ulaşmadı. Ürünü sipariş vereli neredeyse 1 ay olacak
Ürün Regal km-8202 model numaralı Kurutma cihazı. Haziran 2023 yılında aldım. Ekim ayın da yani yaklaşık 5 ay sonra kenarındaki sac kısmı şişti. Patlayacak gibi oldu. Kayıt açtık ve evden hemen 2 içerisinde teslim alındı. Buraya kadar her şey güzel. Sonrasında arandım ve cihazımın yenisiyle değiştir...
| Derinlik | 563 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Kurutma Sesi | 65 dB |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Program Sayısı | 15 |
| Kurutma Kapasitesi | 8 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |