Profilo Servisinin Hatalı Montajı Ve Yanıltıcı Beyanı Ve Eksik Bağlantısı Mağduriyet Yaratıyor




Profilo klima aldım. Ben şehir dışına çıkma mecburiyetimden dolayı montaj yapılırken kardeşim vardı. Cam balkonda klima bağlantısı olacak kablo var kolaylık olur ama klima cam balkonum içine takılmasın dediğim halde montaja gelenler balkonun içine takmışlar ben her klima açmada camları açmak zorunda...
Profilo klima Klima çalışmadan pişman olduk bile. Profilo klima aldım, cuma günü çarşamba servis gelecek diye arıyorlar, onaylıyorum. Pazartesi arıyorlar, servis cumartesi gelecek diye. Diyorum, bana randevu verdiniz. Yok efendim, öyle bir şey diyorlar. Diyorum, müşteri hizmetlerinde 31 Temmuz çarşa...
Batman merkez Profilo Servis memnuniyetsizliği. Klima demontaj kampanyası olduğu için Profilo 12000 BTU klima satın aldım. Eskisini söktükten sonra yenisini 1 metre yan tarafa montajını talep ettim. Yan tarafa montaj edersek söktüğümüz klimanın ücretini talep edeceklerini söyledi. Servis yetkilisi a...

Profilo bayi N**** b***** Mesut ticaretten Batman merkezde iki tane klima almıştım 15.07.2023 tarihinde fakat bir gün sonra iptal işlemi yaptım. Daha sonra bu bayi hemen faturayı iptal ettiler ancak 2 ay geçmesine rağmen 39 bin Tl olan ücreti iade etmediler. 2 aydır benim paramı işletiyor bu bayi Pr...
05.07.2023 tarihinde Profilo Güngören yüksel elektronik bayisinden 12.000 BTU Profilo marka klima aldım. Evimde 1 adet daha klima var. 2. Klimayı da alırken dünya standartlarında belirlenmiş olan BTU hesabı ile odamı 26 m2 ölçerek 11,810 BTU sonucuna vardım. Eve keşif için gelen Küçükçekmece Profilo...
| Derinlik | 194 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 805 mm |
| Filtreleme | Cold Catalyst Filtre, Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 285 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 13.000 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 12.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |