Ahmet sonuçtan hiç memnun değil
Profilo Sıfırı İle 2 Kere Değişen Klima Yine Arızalı Çıktı

Ahmet
04 Mayıs 08:47
131



Profilo KSX09VW30N 9000 BTU model klimamın kurulum ve montajı için yaklaşık 10-15 gün önce İstanbul Bağcılar’daki yetkili servisten randevu aldım. Anc...

Gaziantep Şahinbey Profilo servisinden evdeki klimanın dış ünitesinin yerini değiştirmek üzere ekip çağırdık. Gelen ekip balkondaki dış üniteyi söküp ...

15 gün önce Profilo klima aldım klima soğutmuyor geldi. Baktı yaptılar gaz kaçağı varmış bir daha olmaz dedi. Yapan servis elemanı bugün açmak istedik. Klimayı yine aynı şekilde soğutmuyor nedir bu yani ben sıfır ürün almışım iki günün birinde bununla mı uğraşacağım anlamdım ben artık bu ürünün tami...
| Derinlik | 194 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 805 mm |
| Filtreleme | Cold Catalyst Filtre, Yüksek Yoğunluklu Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 285 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 10.000 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 9.000 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 54 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 62 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 910 kWh (Yıllık) |
| Soğutma Güç Tüketimi | 156 kWh (Yıllık) |