Profilo Davlumbaz Arızası Ve Servis Hatası

Ebru
21 Haziran 2025 17:28
338



Merhabalar, 18/08/2023 tarihinde Profilo marka DVB6K760 model aspiratör satın aldım ve yaklaşık bir yıl sonra yetkili servise montajını yaptırdım. İki aydır kullanıyorum. Alüminyum filtresi bulaşık makinesinde yıkanabilir yazmasına rağmen, ilk yıkamada filtre paslı ve simsiyah oldu. Yetkili servise ...
| Sınıf | 50 cm |
| Derinlik | 500 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Davlumbaz Tipi | Duvar Tipi |
| Kademe Sayısı | 3 kademe |
| Davlumbaz Şekli | T Tipi |
| Kontrol Tuşları | Elektronik |
| Gürültü Düzeyi | 66 db |
| Maksimum Çekme Gücü | 582 m3/sa |