Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

PayguruŞikayetvar üye markasıdır

20100
(173 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
505 Şikayet (Son 1 yıl)
PayguruŞikayetvar üye markasıdır
20100
(173 değerlendirme)
Şikayet Yaz
1

Vodafone Aracılığı İle Payguru Şirketinin Yaptığı Haksız Kazanç

Gülcan
20 Haziran 20:09
50
Vodafone Aracılığı İle Payguru Şirketinin Yaptığı Haksız Kazanç

Payguru İzinsiz Abonelik Ve Geri Ödeme Sorunu

Mustafa
20 Haziran 14:31
30

Payguru Game Lord Ve Vodafone KVKK İhlali

Birtan
16 Haziran 14:31
60
Payguru Game Lord Ve Vodafone KVKK İhlali

Hattımdan Payguru Şüpheli İşlem Yapıldı

Demir
15 Haziran 18:36
113

Payguru Yanlış Faturalandırma Ve Mobil Ödeme Sorunu

Ali
14 Haziran 18:55
95

Payguru Faturaya 189 TL Yansıdı!

Şeref
12 Haziran 21:48
8

Allinmobi- Payguru Onaysız Üyelik Hk. Vodafone

Kadir
11 Haziran 22:10
59
Allinmobi- Payguru Onaysız Üyelik Hk. Vodafone

Vodafone Ve Payguru'nun Bilgim Dışında Yaptığı Faturalandırma Mağduriyeti

Yusuf
11 Haziran 20:29
90
Vodafone Ve Payguru'nun Bilgim Dışında Yaptığı Faturalandırma Mağduriyeti
Vodafone Ve Payguru'nun Bilgim Dışında Yaptığı Faturalandırma Mağduriyeti

Payguru İzinsiz İşlem Hesabımdan 150 TL Çekilmiştir!

Mustafa
09 Haziran 18:40
116

Turkcell-Contentboard-Payguru Mağdur Edilen Tüketici

Sibel
06 Haziran 15:37
49
5
Çözüldü

Payguru Abonelik Şikayet Ediyorum

Mehmet
04 Haziran 23:54
26

Payguru Vodafone Faturasına İtiraz Ve İade

Eyüp
31 Mayıs 15:17
47

‼️Payguru İade Etmiyor

Hüsne
30 Mayıs 21:56
29
‼️Payguru İade Etmiyor

Payguru Mobil Ödeme Şikayetçiyim

Zahide
30 Mayıs 12:12
42
Payguru Mobil Ödeme Şikayetçiyim
Payguru Mobil Ödeme Şikayetçiyim

Payguru Şirketi Haksız Yere Ücret Alıyor

Salih
28 Mayıs 23:16
82
Payguru Şirketi Haksız Yere Ücret Alıyor
Payguru Şirketi Haksız Yere Ücret Alıyor
1

Trend Ödeme Kurulusu Paramı İade Etmedi

Şerefcan
28 Mayıs 14:35
45
Trend Ödeme Kurulusu Paramı İade Etmedi

Payguru.com Şikayetim Var

Esra
27 Mayıs 18:56
40
Batuhan
16 Haziran 11:46
-
Batuhan Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 1.667 Şikayet

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Payguru 6 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Payguru nedir, nasıl çalışır?
Payguru, Türkiye'de mobil operatör entegrasyonu aracılığıyla mobil ödeme, nakit ödeme ve banka transfer hizmetleri sunan bir sanal ödeme kuruluşudur.
Payguru yasal mı?
Payguru, BDDK'nın 27 Nisan 2016 tarihinde 6493 sayılı kanun çerçevesinde vermiş olduğu, kamuoyunda lisans olarak bilinen faaliyet izni çerçevesinde faaliyet göstermektedir.
Para iadem gerçekleşmedi. Ne yapabilirim?
Payguru ile ilgili tüm para iade ve benzeri işlemleriniz için markanın çağrı merkezini arayabilir ya da burada görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
Payguru müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?
0212 285 46 00 numaralı çağrı merkezi üzerinden ya da [email protected] mail adresi üzerinden Payguru müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.

Payguru Hakkında

Merak edenler için öncelikle Payguru nedir sorusunu yanıtlayarak başlayalım. Payguru kısaca mobil ödeme hizmeti sunan ve banka entegrasyonlarıyla nakit ödeme ve banka transfer hizmeti sağlayan bir ödeme platformudur, diyebiliriz. 2002 yılından beri faaliyet göstermekte olan Payguru, 2007 yılında kurumsal yatırım alan ilk mobil katma değerli hizmet firması olmuştur. Her geçen yıl başarısını biraz daha arttıran Payguru 2012 senesinde İtalyan menşeili mobil ticaret firması Neomobile bünyasine dahil olmuştur. 2015 senesinde ise şirket, Türk yönetim ekibi tarafından satın alınmıştır. 2015 yılından beri de mobil ödeme ile ilgili BDDK düzenlemelerine uyum sağlanması gerçekleşmiştir. Payguru aynı zamanda mobil ödeme sektöründe faaliyet iznini alan ilk firma olma başarısını elde etmiştir.

Payguru Hizmetleri Nelerdir?

Payguru’nun sunmuş olduğu hizmetler arasında mobil ödeme hizmeti, nakit ödeme ve banka transfer hizmeti gibi hizmetler yer almaktadır. Payguru ile ülkemizdeki 70 milyon cep telefonu kullanıcısından ödeme kabul edilebilir, online alışveriş yapan ancak kredi kartı kullanmayan milyonlarca müşteriye ulaşılabilir. Payguru’nun avantajları arasında; kolay ve hızlı entergrasyon, güncel teknolojik altyapı, online, gerçek zamanlı ve gelişmiş raporlama gibi avantajlar bulunmaktadır. Açık, esnek ve güvenilir ihtiyaçlarınızı önceliklendiren iş modelleriyle iş ortaklığı konusunda da Payguru size avantaj sağlamaktadır. Payguru’nun en güncel teknolojiler kullanılarak devamlı güncellenen ödeme platformu, diğer fonksiyon ve modüllerle birlikte üye iş yerlerine satış ve tahsilat arttırmaya yönelik çözümler sunmaktadır. Payguru ile Türkiye’deki yaklaşık 300 bin ATM’den ödeme kabul etmek mümkündür. Yalnızca tek bir entegrasyonla Payguru platformuna bağlı tüm bankaların ATM’lerinden, şubelerinden, internet ve mobil bankacılık uygulamasından ödeme alma imkanına sahip olabilirsiniz. Payguru ayrıca, 6493 sayılı yasa uyarınca faaliyet izni verilen ilk mobil ödeme firması olma özelliğine sahiptir.

Payguru Müşteri Hizmetleri

Dilerseniz siz de Payguru ile iletişime geçebilir ve hem firma hem de hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Payguru müşteri hizmetlerini arayarak tüm merak ettiklerinizin yanıtını alabilirsiniz. Ayrıca arzu ederseniz firmanın resmi sitesi üzerinden üye iş yeri başvurusunda bulunabilirsiniz. Üyelik başvurusunda bulunmak için şiket bilgileriniz, ve iletişim bilgilerinizi Payguru ile paylaşmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinin tamamlanabilmesi için size gönderilen sözleşmei imzalayıp kaşelemeniz ardından da ek belgeleri hazırlarak tüm bunları kargoyla Payguru’ya iletmeniz gerekmektedir. Üye işyeri sözleşmesinin imzalanması ve istenilen ek belgelerin gönderilmesinin ardından hemen sonra üyelik aktivasyonunuz tamamlanmış olacaktır. Güvenilir bir mobil ödeme sistemi olan Payguru’nun iş birliği içinde bulunduğu markalar arasında; Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, Empello, Akbank, Garanti, Yapıkredi, ING Bank, TEB, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası gibi güçlü markalar bulunmaktadır. Payguru ile yaşadığınız bir deneyim varsa Payguru şikayetlerinizi sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.