Deniz sonuçtan memnun
Çözüldü
Monster Abra A5 Bilgisayarım İçin Süre Uzayan Onarım Ve Belirsiz Teslim

Deniz
05 Şubat 04:39
873
monster-abra-a5-bilgisayarim-icin-sure-uzayan-onarim-ve-belirsiz-teslim-2.jpg


Monster Abra a5 v15.8.1 model dizüstü bilgisayarım 2 gündür açılmıyor. Cihaz şarj oluyor gibi görünüyor ancak açma düğmesine bastığımda ışığı yanıp hemen sönüyor ve bilgisayara güç gelip gidiyor. Bu nedenle bilgisayarı hiç kullanamıyorum. Farklı prizlerde ve adaptörle denedim fakat sorun değişmedi....

Monster laptopum neredeyse 23 gündür serviste. Başta beni sıraya alıp 1.5 hafta boyunca beklettiler. Sonrasında laptopum yapıldı ve bana gönderildi fakat SSD ile alakalı bir sorunum yokken laptop tamirden sonra SSD slotunu görmemeye başladı 2. Ssdim laptopta hiçbir şekilde görünmüyordu. Servisi arad...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Derinlik | 243.3 mm |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 359.8 mm |
| Ağırlık | 2.10 kg |
| Kalınlık | 25.8 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 İnç |
| Kart Okuyucu | |
| Pil Özellikleri | Li-Po (Lityum-Polimer) |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics |
| İşlemci Çekirdeği | 6 Adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 512 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |