Murat sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Murat
16 Şubat 2024 15:37
1.837
Murat Şikayetini Yayından Kaldırdı

Monster'den 3.5 sene önce almış olduğum laptopum bir gün önce çalışırken, ertesi gün bilgisayar şarj almasına açılmadı. Servise götürdüm. Telefonla iletişime geçtiler ve güney chipseti arızalı, onarım yapılamıyor denildi. Neden arızalandığını sorduğumda yeterli bir cevap vermediler. Anakartın değişm...
| HDMI | |
| USB 3.x | |
| Bluetooth | |
| Genişlik | 359.8 mm |
| Ağırlık | 2.10 kg |
| Kalınlık | 25.8 mm |
| Panel Tipi | LED (IPS) |
| USB Type-C | |
| Bellek (RAM) | 8 GB |
| Ekran Boyutu | 15.6 inç |
| Kart Okuyucu | |
| İşlemci Serisi | Intel Core i7 |
| İşlemci Markası | Intel |
| Ethernet (LAN/RJ45) | |
| İşlemci Önbellek | 12 MB |
| Dahili Grafik Modeli | Intel UHD Graphics |
| İşlemci Çekirdeği | 6 adet |
| Sabit Disk (SSD) Boyutu | 256 GB |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1080 Piksel |
| İşlemci Çıkış Yılı | 2020 2.Çeyrek |
| Harici Grafik İşlemcisi (GPU) | |
| İşlemci Artırılmış Frekans | 5.00 GHz |