Su Haznesi Kırıldı, Garanti Kapsamında Çözüm Bekliyorum

Hoover marka 10 kg’lik kurutma makinesini yaklaşık üç aydır kullanıyorum. Geçtiğimiz hafta makinenin kapağını açar açmaz su haznesi bir anda yere düşt...

Hoover marka 10 kg’lik kurutma makinesini yaklaşık üç aydır kullanıyorum. Geçtiğimiz hafta makinenin kapağını açar açmaz su haznesi bir anda yere düşt...

Sipariş No: 2255302855 Sipariş Tarihi 15.01.2021 tarihinde teknosa.com dan aldığım Hoover kurutma makinesi garantisi bittikten hemen sonra tam 2 hafta E21 arızası internette E21 hatasının rezistansdan kaynaklandığı yazıyordu. Servis çağırdığımızda Tamburu düşmüş 6000 TL değişmesi gerek denildi ve 50...
Hoover 10 kg kurutma makinesi aldık 3. Ayında makine arıza verdi toplamda 10 kez ancak kullandık. Müşteri hizmetlerini aradık servisi arayın dediler. Servis gelip baktı ben değişmesini istiyorum makinenin dedim öyle bir şey olmaz diyor. 1 hafta oldu ben aramasam arayıp bilgi vermiyorlar. Kartı ve mo...

Hoover 10 kg marka wi-fi özellikli kurutma makinesi aldım 1 ay önce servis sıkıntısı yaşadım hiç memnun kalmadım servisten. Ayrıca 2 gündür benim makinemde da 15 dakika gösteriyor ve bitmiyor ben kapattığımda bakıyorum ki kurutmuş ama neden bitmediğini anlamış değilim bir de makinenin kapak altından...
| Derinlik | 600 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 66 dB |
| Tambur Hacmi | 125 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 16 |
| Kurutma Kapasitesi | 10 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Hibrit |
| Yoğuşma Verimliliği | B |