Bekir sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Yeni Alınan Çamaşır Makinesinde Garanti Kapsamında Paslanma Sorunu

Bekir
24 Ekim 2025 01:04
2.666

| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 640 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 75 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 43 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Enerji Sınıfı | B |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 Devir |
| Kırışıklık Önleme | |