Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

ECA Oksitlenen Batarya Sorunum

Nuran
03 Mayıs 17:23
290

ECA marka batarya oksitlenme başlamış. Çok dikkatli kullanmama rağmen bu durum olmamalıydı. Acil çözüm rica ediyorum. Daha 2 yıl olmadı. Bu durum benim çok canımı sıktı. Lütfen sorunum acil çözülsün. 2 yılda bu kadar olduysa ben bunu uzun sürede ne halde kullanmak zorunda kalırım. ECA çok sevdiğim bir marka. Severek aldım ama maalesef aldığım tüm ürünlerimin içinde bu batarya böyle kötü çıktı.

Gelişme
Gelişme

09 Mayıs 14:25

Benim şikayetim çözüme ulaşılsın. ECA ya güvenmekle hata yaptım kendimi kandırılmış his ediyorum. 20 yıl garantisi şimdiki kusurda işe yaramadıysa hiçbir kusurda işe yaramıyacaktır bunu anladım. Krom kaplamması atıp paslanmlar oluşan bir ürüne sahip çıkılmıyor. Kimseler ilgilenmiyor. Kandı rı ld ım gayet bariz hem de. Daha 2 yıl olmadan batarya bu hale geldi. Bu toksitlenme nasıl bir hatayla olur. Aynı zamanlı kullandığım diğer 2 ürün neden böyle olmadı. Yetkililer size sesleniyorum. Çalışanlarınız ilgisizler. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın misali bizlerin sorunlarını öteliyorlar. Ben şikayet etmekten vaz geçmeyeceğim. Sonuna kadar şikayetlerime devam edeceğim.

Ek
09 Mayıs 11:41

ECA marka mutfak banyo ve lavabo armatürleri i aldım. Daha 2 yıl olmadı. Aldığım ürünlerin ikisi gayet güzel çıktı. Lavaboya aldığım ürün kaplamasında atmalar oluştu. Servis geldi baktı. Servise gelenlerde kaplamaların attığını söyledi ama genel merkeze giden fotoğraflar kullanım hatası deyip değişimi onaylamadı. Ben ürünlerimi hassasiyetle silerken kullanım hatası olması imkansız. Kullanım hatası olsa diğer ürünlerde olurdu ki en yoğun kullandığım alanlar mutfak ve banyodur. Lavaboya aldığım ürünün kaplaması maalesef beklediğim gibi çıkmadı ve sorunum çözümünü rica ediyorum.

03 Mayıs 17:24 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Nuran A. Başvurunuz Satış Sonrası Hizmetler birimimize iletilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 0 322 Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz. ECA-SEREL Çağrı Merkezi

Nuran
09 Mayıs 12:19
ECA Oksitlenen Batarya Sorunum
ECA Oksitlenen Batarya Sorunum
ECA Oksitlenen Batarya Sorunum

Sorunum çözümsüz bırakıldı. ECA beni hayal kırıklığına uğrattı. Ayno zamanda aldığım ürünler oksit lenmezken lavabo musluğu oksitlendi ve kullanıcı hatası dendi. Ben nasıl kullanmış olabilirimki bu hale geldi. Çözüm istiyorum.

Nuran
09 Mayıs 12:28
ECA Oksitlenen Batarya Sorunum
ECA Oksitlenen Batarya Sorunum
ECA Oksitlenen Batarya Sorunum

Bu 3 ürün aynı fatura ile alındı. 2 tanesinde tek çizik olmmazken lavabo musluğu kaplaması kalkıyor ve oksitleniyor bu sorunum çözülsün. Ben o kadar para verdim. Güzel bir musluk kullanmak için. Bu kaplaması atan musluk sinirlerimi bozdu. Acil çözüm talep ediyorum.

14 Mayıs 18:51

Müşterimize ürün ve garanti hususları hakkında bilgi sunulmuştur. Bilginize sunarız. Saygılarımızla ECA Çağrı Merkezi

Nuran
14 Mayıs 21:30

Kullanıcı hatası diye cevap veriyorsunuz. Kullanıcı nasıl bir hatayla bu bataryayı böyle soğan gibi soyuyor. Yanlış ve hatalı verdiğiniz karar kabul edilemez. Resi lerle sonuca varılması imkansız. Musluğu yerinde görüp kararı bana açıklayın. Ben bu kararı kabul etmiyorum. Kullanıcı hatası olsaydı diğer 2 üründe aynı şekilde olurdu. Lütfe işinizi düzgün yapın ve sorunumu çözün.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

ECA Nita Spiralli Eviye Bataryası Çok Su Sıçratıyor

Özge
23 Nisan 01:18
686
2

ECA Eviye Bataryasının Her Yere Su Sıçratması

Seçil
09 Ekim 2023 20:10
480
Benzer Şikayet Yaz