Cemal sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Bosch Kurutma Makinesinin Güç Kartı Onarım Ücreti Fahiş

Cemal
30 Mart 17:07
665
bosch-kurutma-makinesinin-guc-karti-onarim-ucreti-fahis-1.jpg

| Derinlik | 634 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 842 mm |
| Kurutma Sesi | 61 dB |
| Tambur Hacmi | 112 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Kurutma Kapasitesi | 8 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | A |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |