Trendyol’da Kargo Takibi Yok Ve Satıcı Yanıt Vermiyor



Trendyol üzerinden Beko kmx 91 kurutma makinesi satın aldım. Evimde uygun alan olmadığı için ürünün yere kurulmasını talep ettim, ancak kurulum sırasında bağlantı aparatlarını da istedim. Gelen servis personeli, ürün yere kurulduğu için bu aparatları vermelerinin yasak olduğunu, sadece 3 yıl içerisi...
İsmim Orhan Y*********. Beko isimli firmadan kmx91 model kurutma makinesi aldım, siparişi damadım K***** S**** T**** kendi adına verdi. 08.04.2026 tar...

12.03.2026 günü Kayseri’de E**** D******** Tüketim Malları Beko bayisinden Beko 9 kg kurutma makinesi (m0044611 numaralı ürün) satın aldım. Bana bu ürünü kampanyalı diye 26.000 TL’ye sattılar. Daha sonra araştırma yaptığımda aynı makinenin Kocaeli’nde 18.000 TL, Sakarya’da ise 19.000 TL civarında sa...

28 Ocak 2026 tarihinde Jebinde internet sitesi üzerinden Beko kmx 91 kurutma makinesini 22.278 TL bedelle satın aldım. Jebinde ile hiçbir sorun yaşama...
Beko’dan Beko kmx 91 9 model kurutma makinesi satın aldım. Ürünü getirmeden önce ne servis ne de başka biri montajla ilgili ek bir şey söylemedi. Teslimat öncesi randevu için aradıklarında sadece “geliyoruz” dediler. Ürün eve geldiğinde, çamaşır makinesinin üstünde dolap olduğunu, o dolabı söktürüp ...

29.10.2025 tarihinde Tekirdağ Çerkezköy’deki Beko bayisinden KMX91-KMX81 model kurutma makinesi dahil olmak üzere 5 parça ürün satın aldım. İki farklı adrese kurulum yapıldı. Her iki adreste de kurutma makinesinin çamaşır makinesinin üstüne kurulmasını istediğimi özellikle belirttim. Ancak bir adres...
| Derinlik | 607 mm |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 846 mm |
| Kurutma Sesi | 64 dB |
| Tambur Hacmi | 110 lt |
| Nem Sensörü | |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Program Sayısı | 15 Program |
| Kurutma Kapasitesi | 9 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Kırışıklık Önleme | |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |