Nimet sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Beko Buzdolabı Sebze Çekmecesi Sorunu

Nimet
06 Şubat 2025 21:03
1.145

| Boy | 1720 mm |
| Renk | Gri |
| Derinlik | 701 mm |
| Genişlik | 704 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 401 lt |
| Gürültü Düzeyi | 44 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 98 lt |