Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Süha Turizm

9100
(201 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
578 Şikayet (Son 1 yıl)
Süha Turizm
9100
(201 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Süha Turizm Gereksiz Mola Verilmesi

Merve
18 Mayıs 14:22
-

Süha Turizm Servis Sorunu Ve İlgisizlikle Karşılaştığım Gece Yolculuğu

Gökhan
17 Mayıs 14:53
-

Süha Turizm Koltuğun Kırık Olması

Pınar
16 Mayıs 22:56
40
1

Süha Turizm Kendileri İle Gönderdiğim Kargoyu Kaybetti!

Erkam
15 Mayıs 12:18
122
Süha Turizm Kendileri İle Gönderdiğim Kargoyu Kaybetti!
Süha Turizm Kendileri İle Gönderdiğim Kargoyu Kaybetti!

Süha Turizm Bagaj Parası Aldılar Ve Yolculuk Deneyimi

İsmail
15 Mayıs 01:39
182

Süha Turizm Yanlış Bilet Alımı Ve İptal Sürecinde Yaşanan Mağduriyet

Yüksel
14 Mayıs 19:23
200
1

Süha Turizmde Darp Fiyaskosu

Yusuf
14 Mayıs 18:31
143

Süha Otobüs Firmasının Disiplinsizliği

Onur
14 Mayıs 15:19
284

Süha Turizm Muavinin Yolculara Akıl Almaz Üslubu!

Adım
13 Mayıs 12:36
185

Anlara AŞTİ Süha Turizm Paramı Vermedi

Muratcan
11 Mayıs 05:22
129

Süha Turizm İs Bilmez Şoför

Ali
11 Mayıs 03:35
182
Süha Turizm İs Bilmez Şoför
Süha Turizm İs Bilmez Şoför
Süha Turizm İs Bilmez Şoför

Süha Turizm Otobüsü Böcek Ve Tahta Kurusu Dolu

Zati
11 Mayıs 02:13
139
Süha Turizm Otobüsü Böcek Ve Tahta Kurusu Dolu
Süha Turizm Otobüsü Böcek Ve Tahta Kurusu Dolu

Süha Turizm Bilet İptaline İlişkin

Fatih
10 Mayıs 18:07
136
3

Süha Turizm Molasız Uzun Saat Yolculuk

Ali
09 Mayıs 18:17
147

Süha Turizm Bilet Tarih Değişikliği

Samet
06 Mayıs 19:04
202

Süha Truzim De Asla Yolculuk Yapılmaz!

Senem
05 Mayıs 10:34
146

Süha Turizm, Kötü Servis

İlhami
04 Mayıs 12:59
156
1

Süha Turizm'de Molasız Uzun Yolculuk Ve Kaba Personel Davranışı

Gizem
03 Mayıs 00:08
277

Süha Turizm Kalorifer Açmadıklar Üşüyerek Geldik

Abdullah
02 Mayıs 07:28
229
3

Süha Turizm İlgisiz Personel Ve Gereksiz Fiyatlandırma.

Ahmetcan
29 Nisan 19:50
205
Toplam 1.335 Şikayet

Marka Profili

Süha Turizm bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Süha Turizm henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Süha Turizm telefon numarası nedir?
Süha Turizm telefon numarası 0850 250 38 38’dir.
Süha Turizm bilet rezervasyonu nasıl yapılır?
Markanın web sitesi üzerinde yer alan Online İşlemler>Rezervasyon Yap menüsünden bilet rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz.
Süha Turizm otobüs biletimi nasıl iptal ettirebilirim?
Markanın web sitesi üzerinde yer alan Online İşlemler>Rezervasyon İptal menüsünden PNR numarası, isim ve soy isim bilgilerinizle bilet iptali yapabilirsiniz.
Süha Turizm bilet iptal süresini öğrenmek istiyorum.
Sefer saatine 24 saatten daha uzun bir süre varsa online olarak bilet işlemlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Sefer saatine 24 saatten az kalmış biletleriniz ile ilgili işlemler için lütfen otobüse bineceğiniz Süha Turizm şubesi ile iletişime geçmeniz gerekir.
Süha Turizm ile ilgili daha farklı bir sorum var.
Süha Turizm hakkında daha farklı bir soru ya da sorununuz varsa, buraya tıklayarak Şikayetvar'a yazabilirsiniz. Böylece sorununuzu hem marka hem de tüketicilerle paylaşabilirsiniz.

Süha Turizm Hakkında

Süha Turizm; ilk olarak 2007 yılında Süleyman Hamurcu tarafından Kayseri merkezli kurulmuş bir karayolu taşımacılık firmasıdır. Süha Şehirlerarası Otobüs İşletmeciliği, karayolları ulaşımında bugün önemli firmalardan biridir. Süha Turizm, toplamda yaklaşık 100 araçlık filosuyla güvenilir, kaliteli ve konforlu bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Sevdiklerinize en konforlu ve en güvenilir bir şekilde kavuşmanızı sağlayacak olan Süha Turizm, pek çok farklı güzergah arasında karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Süha Turizm, yolcularının konforu için terletmeyen koltuk kumaşları, ergonomik yapıdaki otobüs koltukları, geniş diz mesafesi, standart ve üst düzeyde tasarlanan koltuk çeşitleri ile hem uzun hem de kısa yolculuklarda sizlere benzersiz bir rahatlık sunmaktadır. Özellikle uzun yolcuklarınızda yorulmadan varacağınız noktaya ulaşmanızı amaçlayan Süha Turizm, tüm iyileştirme ve yeniliklerini bu amaç doğrultusunda şekillendirmektedir. Süha Turizm Kayseri merkezli olsa da daha pek çok farklı noktadan farklı noktaya ulaşım hizmeti sunmaktadır. Bunu yaparken de; müşterilerine ücretsiz internet erişimi, açık büfe ikram ürünleri, 220 V priz imkanı, koltuk arkası TV ekranı üniteleri, dokunmatik ve tuşlu ekranlarda film izleme keyfi, oyun imkanı gibi pek çok seçenek sunmaktadır. Süha Turizm hizmetleri, güzergahları ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sayfamızda yer alan Süha Turizm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Süha Turizm Seferleri

İster iş seyahati isterseniz de sevdiklerinize kavuşmak için yapacağınız seyahatlerinizde Süha Turizm sizlere pek çok farklı sefer imkanı sunmaktadır. Süha Turizm otobüs biletleri alabileceğiniz sefer güzergahları arasında; Kayseri-Ankara, İzmir-Nevşehir, Kahramanmaraş-Afyon, İstanbul-Kırşehir, Mersin-Kayseri, Muğla-Nevşehir, Samsun-Adana, Trabzon-Yozgat, Tokat-Amasya gibi pek çok farklı sefer bulunmaktadır. Toplamda 219 farklı durakta yolcularını gideceği yerlere ulaştıran Süha Turizm, karayolu taşımacılığının önemli firmalarından biridir. “Zafer, ekip çalışmasıyla kazanılır!” sloganıyla faaliyetlerini sürdüren Süha Turizm’in 90’ı aşkın araçlık otobüs filosu genellikle Mercedes ve Man markalı 2+1 otobüslerden oluşmaktadır. Hem personelinin hem de yolcularının memnuniyetini en üst düzeyde tutma amacıyla taşımacılık hizmetlerini yerine getiren Süha Turizm müşterileri için etkin bir müşteri desteği de sunmaktadır.

Süha Turizm İletişim Kanalları Nelerdir?

Süha Turizm bilet işlemleri, sefer sorgulama, bilet iptal ve değişikleri gibi konularda detaylı bilgi almak için firma ile irtibata geçebilirsiniz. Bunun için Süha Turizm iletişim kanallarını kullanmanız gerekir. Süha Turizm’in müşterilerine sunmuş olduğu iletişim olanakları arasında; Türkiye’nin her yerinden çağrı merkezi numarasını arama, [email protected] destek e-posta adresine e-mail gönderme, Süha Turizm şubelerini ziyaret etme ya da şube telefonları arama gibi seçenekler bulunmaktadır. Her türlü konudaki Süha Turizm şikayet ve yorumlarınızı ise sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. Sayfamızda yayımlayacağınız yorum ve şikayetleriniz hem marka hem de diğer tüketiciler tarafından görülebilecektir.