Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Beko B 69400 NFK
Ürün Analizi
- Şikayetler
Beko Kategorileri
- Ankastre Fırın 445
- Ankastre Ocak 269
- Ankastre Set 195
- Aspiratör 57
- Blender 57
- Blender Seti 49
- Buharlı Temizleyici 21
- Bulaşık Makinesi 1.826
- Buzdolabı 4.090
- Cep Telefonu 47
- Çamaşır Makinesi 3.519
- Çaycı 414
- Çeyiz Paketi 94
- Davlumbaz 222
- Derin Dondurucu 652
- Dikiş Makinesi 1
- Doğrayıcı 15
- Düdüklü Tencere 20
- Ekmek Kızartma Makinesi 11
- Ekmek Yapma Makinesi 11
- Elektrikli Süpürge 135
- Espresso Makinesi 104
- Fırın 251
- Filtre Kahve Makinesi 23
- Fritöz 32
- Hamur Yoğurma Makinesi 21
- Hava Soğutucu 174
- Hava Temizleyici 14
- Kahve Makinesi 205
- Kahve Öğütücü 4
- Katı Meyve Sıkacağı 11
- Kettle 16
- Kıyma Makinesi 8
- Klima 3.603
- Kombi 249
- Kurutma Makinesi 1.568
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 101
- Mikrodalga 100
- Mikser 6
- Mini Fırın 41
- Mutfak Robotu 13
- Narenciye Sıkacağı 4
- Ocak 284
- Robot Süpürge 386
- Saç Düzleştirici 4
- Semaver 14
- Set Üstü Ocak 87
- Su Arıtma Cihazı 1
- Su Sebili 168
- Süpürge 66
- Şarjlı Süpürge 478
- Şofben 29
- Tablet 5
- Televizyon 1.862
- Termosifon 84
- Termostat 5
- Tost Makinesi 81
- Türk Kahvesi Makinesi 152
- Ütü 103
- Vantilatör 64
- Yazarkasa Pos 1.206
Çok Karşılaştırılanlar
Beko B 69400 NFK
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Boy | 1940 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 550 mm |
| Genişlik | 690 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Ankastre |
| Toplam İç Hacim | 370 lt |
| Gürültü Düzeyi | 35 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 90 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | D |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97