Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Arzum AR4056 Hera Lux
Ürün Analizi
- Şikayetler
Arzum Kategorileri
- Air Fryer 163
- Blender 960
- Blender Seti 960
- Çay Makinesi 707
- Çaydanlık 36
- Çeyiz Seti 13
- Çok Fonksiyonlu Pişirici 18
- Dik Süpürge 290
- Düdüklü Tencere 11
- Ekmek Kızartma Makinesi 2
- Ekmek Yapma Makinesi 41
- Elektrikli Cezve 24
- Elektrikli Izgara 5
- Elektrikli Süpürge 420
- Epilasyon Aleti 48
- Fırın 112
- Hamur Yoğurma Makinesi 111
- Kahve Makinesi 515
- Kahve Öğütücü 8
- Katı Meyve Sıkacağı 12
- Kettle 31
- Kıyma Makinesi 8
- Mısır Patlatma Makinesi 3
- Mikser 160
- Mini Fırın 41
- Mutfak Robotu 128
- Robot Süpürge 289
- Rondo 169
- Saç Düzleştirici 313
- Saç Düzleştirici Fırça 57
- Saç Kurutma Makinesi 170
- Saç Maşası 30
- Saç Şekillendirici 331
- Semaver 10
- Smoothie Blender 384
- Süpürge 112
- Şofben 46
- Tartı 126
- Termos 6
- Tıraş Makinesi 23
- Tost Makinesi 179
- Türk Kahvesi Makinesi 864
- Ütü 258
- Vantilatör 7
- Waffle Makinesi 5
Çok Karşılaştırılanlar
Arzum AR4056 Hera Lux
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Tutma Yeri | 1 |
| Emme Türü | Kuru |
| Ses Düzeyi | 78 dB |
| Toz Haznesi | 1 |
| Motor Gücü | 800 W |
| Park Pozisyonu | Dikey |
| Kablo Uzunluğu | 5 m |
| Süpürge Yapısı | Dikey |
| Süpürge Çeşidi | Kablolu |