ABC Deterjan

ABC Deterjan

%5 MEMNUNİYET DÜZEYİ
0 TEŞEKKÜR
14 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

ABC lavanta ferahlığı deterjanınızı aldım, fakat üzerinde renkli mi beyaz mı hiç…

10 Eylül

Yaklaşık iki seneyi aşkındır ABC bin A101 'deki Pembe, mor, beyaz, kırmızı renkli yumuşatıcılarını farklı zamanlarda kullanan bir insanım fakat; yaklaşık üç aydır aldığım yumuşatıcılar da ne koku ne yumuşatma y…

12 Ağustos

Eşimin aldığı yumuşatıcı resmen su. Bu nedir ya ilk defa böyle bir şeyle karşıla…

06 Ağustos

ABC renkliler için deterjan aldım,8 kiloluk. Deterjan bildiğin bozuk çıktı. İlk defa aldığım için anlamadım. Deterjan inanılmaz topaklı ve tortuluydu. Öyle olduğunu düşündüm. Çamaşırların hiçbir lekesini çıkarmadığı gibi, kötü bir koku yaptı. Kuruyunca. Her şeyi geçtim …

20 Temmuz

ABC markasının renkli çamaşırlar için olan (yeşil şişe) deterjanını aldım ancak hiç memnun kalmadım. Hayatımda aldığım en kötü kokan deterjan. 3 litreyi olduğu gibi çöpe atmak zorunda kaldım. Bunu üreten kişiler denemiyor mu hiç?

27 Haziran

Ben ABC matik kadar kötü bir şey görmedim. Defalarca durulama yaptırıyorum hala köpük köpük. Çamaşırları kirden değil köpükten arındıramıyorum. Denemek için aldım. Fiyatı uygundu. Bir daha da asla almam. O deterjanla yer silinir ancak.

21 Haziran

Denemek için ABC matik çamaşır deterjanı aldım, çamaşırlarımı mahvetti. Çamaşırlarım yıkandıktan sonra küf gibi kokuyor ve o koku geçmiyor.

21 Haziran

ABC yumuşatıcı yeşil modanın kokusu sofistik hiç kokmuyor çamaşırlar hatta daha kötü kokuyor yani yıkanmamış hali daha güzel kokuyor. Ben böyle bir yumuşatıcı görmedim parama yazık.

23 Mayıs

ABC mor renkli yumuşatıcıyı yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Kokusu çok güzel ve kalıcıydı. Yumuşatması da idare ederdi, fakat aldığım son 3 şişe de ne koku var ne de yumuşatma. Toz deterjanın kokusu var, yumu…

17 Mayıs

ABC yumuşatıcı kokusu çok güzel ama havlular çok sert oluyor hatır hatır elini yüzünü silmek istesen zımpara gibi bunun neresi yumuşatıcı. Yumuşatıcının tek özelliği kokması mı?

25 Nisan

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön