İlkay sonuçtan memnun
Çözüldü
Kurulamayan Bulaşık Makinesi Metal Ve Cam Üzerinde Pas Ve Çizik Bırakıyor

İlkay
01 Nisan 01:01
810


Siemens marka sn23II62KT/47 model bir bulaşık makinesi satın aldım. Eski makinem evden alındı, yeni ürün teslim edildi ancak cumartesiden bu yana yetkili servis kuruluma gelmediği için makineyi kullanamıyorum. Telefonla görüştüğümde sadece “yetiştirmeye çalışacaklarını” söylediler fakat net bir ran...

Siemens Bursa Nilüfer K***** bayisinden 6 ay önce aldığım sn23II62KT/01 model bulaşık makinesiyle ilgili ciddi bir sorun yaşıyorum. Yaklaşık 5 aydır, kısa programlarda makineye koyduğum tencerelerimin kaplamaları bozuluyor, bıçaklarımda ve çatal-kaşıklarımda pas oluşuyor. Uzun programda ise kaplamal...
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 845 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 48 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Enerji Sınıfı | 0.84 kWh |
| Program Sayısı | 6 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | D |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |