Aynı Arıza İçin Tekrar Ücretli Parça Değişimi Ve Ücretsiz Onarım Talebi


Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi

Siemens markalı IQ300 model buzdolabımı 2023 yılında aldım ve yaklaşık iki buçuk yıldır kullanıyorum. Garantisi devam eden ürünüm 2 sene içinde arıza yaptı ve yaklaşık 10 gündür buzdolabımı kullanamıyorum. Servis, önce bir haftadır yedek parça beklendiğini söyledi, bugün ise tekrar arandığımda parça...

Sivas Denizgrup Siemens bayisinden yaklaşık iki ay önce çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi satın aldık. Teslim yeri olarak Muğla ili Marm...
21 Ağustos’ta Hepsiburada.com üzerinden satın aldığım Siemens KG36NNLE0N 305 litre alttan donduruculu no-frost buzdolabı, Beykoz/İstanbul’daki adresime teslim edildi. Teslimat sırasında hemen müşteri hizmetlerini arayarak kurulum için randevu oluşturdum ve 22 Ağustos’a randevu verildi. O gün işten i...

Siemens KG36NNLE0N model buzdolabımı 23.06.2025 tarihinde Denizli Ekmekçioğlu mağazasından aldım ve aynı gün kurulum için yetkili servis geldi. Koli açıldığı anda, kurulum sırasında buzdolabının kapağında darbe olduğunu fark ettik. Durumu hemen servis ekibine bildirdik ve kapak değişimi için işlem b...
Siemens markalı buzdolabımız bozuldu, alt dondurucu kısmı çalışmıyordu. Müşteri hizmetleri gün içinde ekip göndereceklerini söyledi. Ancak ekip gelmedi ve gerekçe olarak siteye giremediklerini belirttiler. Bizi aradıklarını, fakat ulaşamadıklarını söylediler; ancak herhangi bir arama kaydı yok. İkin...
| Boy | 1860 mm |
| Renk | Gri |
| Derinlik | 660 mm |
| Şoklama | 1 |
| Genişlik | 600 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Alttan Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | 1 |
| Toplam İç Hacim | 302 lt |
| Gürültü Düzeyi | 42 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 87 lt |