Burcu sonuçtan çok memnun
Çözüldü
PHILIPS Ev Aletleri Philips All-in-One Pişirici Conta Problemi Ve Tedarik Sıkıntısı
Burcu
19 Şubat 2024 12:25
4.212

Philips ALL in One cooker aldık. Ürün basınç yükseltmiyor ve çalışmıyor, iki defa yemek yapmayı deneyip basınç artışı ve süre azalmadığı için başaramadıktan sonra temizleyip servise vermek için açtık. Bu sırada yüzer valfin ucundaki plastik parçayı kaybettik. Ürünü servise yolladık, parmak ucu kadar...
| Güç | 1000 W |
| Derinlik | 46.2 cm |
| Genişlik | 35.2 cm |
| Ağırlık | 6.2 kg |
| Yükseklik | 31.7 cm |
| Isı Ayarı | |
| Fonksiyonlar | Çocuk/Emniyet Kilidi Dokunmatik Kontrol Paneli Favori Yemek Kaydetme Gecikmeli Başlatma Kolay Temizlik Ön Ayarlı Pişirme Otomatik Basınç Kontrolü Otomatik Kapanma Pişirme Sırasında Malzeme Ekleme Pratik Kullanım |
| Zamanlayıcı | |
| Hazne Sayısı | 1 |
| Hazne Kapasitesi | 5 lt |
| Pişirme Teknolojisi | Basınçlı Pişirme |