Kumanda Ve Klima Göstergesi Arasındaki Farklılık Nedeniyle Teknik Destek Talebi

ECA ESA1412 model klimada yaklaşık 1 haftadır kumanda göstergesi ile klima üzerindeki gösterge birbirini tutmuyor. Hangi modu veya sıcaklığı seçersem ...

ECA ESA1412 model klimada yaklaşık 1 haftadır kumanda göstergesi ile klima üzerindeki gösterge birbirini tutmuyor. Hangi modu veya sıcaklığı seçersem ...

ECA Niobe Blue split klimamızı yaklaşık 3 yıl sorunsuz kullandık. 02.08.2025 tarihinde Avcılar’dan Beylikdüzü’ne taşınmamız nedeniyle yetkili servis desteğiyle yeni adresimize kurulum yapıldı. Ancak kurulumdan itibaren klimamız soğutma yapmamaya başladı. O günden bu yana üç kez servis gelmesine rağm...

ECA'dan aldığım klimanın montajını yapan ekip boruyu çıkarmak için duvara bir değil iki boruluk bir delik açıp sonrasında ne alçı ne de bir yama yapma gereği duyup çekip gitti. Bu saçmalığı ben kendi imkanlarımla düzelttim. Tek sorun bu da değil. Tahliye borusunu öyle bir yerde bırakmışlar ki, hemen...
| Derinlik | 200 mm |
| Gaz Tipi | R-32 |
| Genişlik | 805 mm |
| Filtreleme | Aktif Karbon Filtre, UV Filtre |
| Klima Tipi | Duvar Tipi |
| Yükseklik | 290 mm |
| Klima Teknolojisi | Inverter |
| Sessiz Çalışma | Var |
| Isıtma Kapasitesi | 11.603 BTU |
| Soğutma Kapasitesi | 10.920 BTU |
| Isıtma Verimliliği | A+ |
| Soğutma Verimliliği | A++ |
| İç Ünite Ses Gücü | 56 dB |
| Dış Ünite Ses Gücü | 63 dB |
| Isıtma Güç Tüketimi | 0.92 kW |
| Soğutma Güç Tüketimi | 0.99 kW |