Media Markt Servisinde Artan Arızalar Ve 30 Günlük Gecikme

04 Mart 2023 tarihinde Media Markt Marmara Park (Beylikdüzü) mağazasından Dreame z10 Pro İstasyonlu Robot Süpürge satın aldım ve aynı anda ek sigorta/...

04 Mart 2023 tarihinde Media Markt Marmara Park (Beylikdüzü) mağazasından Dreame z10 Pro İstasyonlu Robot Süpürge satın aldım ve aynı anda ek sigorta/...
Dreame Bot l10 Pro süpürgeyi yaklaşık 5 aydır kullanıyorum. Az önce temizlik yaparken cihazın motorundan yanık kokusu gelmeye başladı ve aynı anda nor...

Dreame L10s Pro robot süpürgemi, su pompasından paspas pedlerine su gitmemesi şikayetiyle defalarca servise gönderdim. İlk gönderdiğimde su pompasının değiştirildiği söylendi; ancak cihaz bana yine aynı arıza ile geri geldi. İkinci kez tekrar servise gitti, yine “yapıldı” denilerek gönderildi fakat ...

Kasım 2025’te Bursa Media Markt mağazasından Dream Gen 2 l10 robot süpürge satın aldım. Üründen genel olarak memnunum ancak paspas pedleriyle ilgili ciddi bir sorun yaşıyorum. 13 Aralık 2025 tarihinde paspas pedlerinin yapışkanlığının azaldığını fark ettim, dün itibarıyla ise tamamen yapışmamaya baş...
| Boy | 96.8 mm |
| Wi-Fi | |
| Derinlik | 350 mm |
| Genişlik | 350 mm |
| Zamanlama | |
| Ses Seviyesi | 65 dB |
| Mop Özelliği | Robot Süpürge+Mop |
| Sesli Bildirim | |
| Çekiş Gücü | 4000 Pa |
| Otomatik Şarj | |
| Batarya Kapasitesi | 5200 mAh |
| Boşaltma İstasyonu | |
| Haritalama Özelliği | |
| Temizlik Sırasında Şarj | |
| Düşme Engelleyici Sensör | |
| Tek Şarjla Kullanım Süresi | 150 dk |