Garanti Kapsamındaki Çamaşır Makinesi Motor Arızası İçin 20 Günlük Gecikme
Dijitsu marka çamaşır makinesi kullanıyorum. Yaklaşık 3 ay önce makinenin motoru bozuldu ve ürünüm hâlâ garanti kapsamındayken yetkili servisle iletiş...
Dijitsu marka çamaşır makinesi kullanıyorum. Yaklaşık 3 ay önce makinenin motoru bozuldu ve ürünüm hâlâ garanti kapsamındayken yetkili servisle iletiş...

15.03.2024 tarihinde Carrefour'dan aldığımız Dijitsu marka çamaşır makinesi 24.02.2026 tarihinde bozuldu, Sakarya servisine aynı gün başvurduk, ilgili evrakları aynı gün ilettik ancak 04.03.2026 itibariyle servis gelmedi; makine bozuk ve muhatap yok. Dijitsu ürün alırken satış sonrası servis hizmeti...

Dijitsu marka çamaşır makinemin kazanı yaklaşık 5 ay önce dönmemeye başladı ve o günden bu yana makine hiçbir şekilde çalışmıyor. Ürünü şu an hiç kullanamıyorum. Bu süre içinde defalarca müşteri hizmetlerini aradım, her aradığımda bana dönüş yapılacağı söylendi ancak hiçbir şekilde geri dönüş sağla...
| Derinlik | 565 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 14 |
| Yıkama Kapasitesi | 9 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1400 devir |