Derman Şikayetleri

(9 şikayet)
Turkcell

Turkcell faturalı hat kullanıyorum 2 aydır derman abi adlı bir şeyden dolayı 56 liram faturama yansıyor. Benim onayım ve bildirim olmadan neden böyle bir işlem yapılıyor? Lütfen düzeltin.

06 Aralık
Turkcell

Turkcell iyi güzel de her sene kontrat bitiminde ille de artı bir şeylerden para alıyor. Bu senede meşhur derman abi 59.99 TL iki hattımı v*** geçtim bu hattımı da en kısa zamanda taşıyacağım.

19 Kasım
Özel Madalyon Psikiyatri Merkezi

O** K*** kesinlikle derde derman olabilecek yeteneğe sahip değil. Keşke ismine yakışır bir tedavi izleseler. Kesinlikle son gidişim oldu.

14 Ağustos
Psikologlar ve Psikiyatrlar Derneği

5-6 yıldır psikiyatri tedavisi görmekteyim. Tanılarım şunlar; her doktor açısından travma nedeniyle kişilik bozukluğu, anksiyete, major depresyon, duygu durum bozukluğu, ağır depresyon, vs. Tanılar. Sürekli dok…

29 Temmuz
Dünyam Hastanesi

Kayseri Dünyam Hastanesi'ne sabah 4' te acile hasta getirdim. Hasta kıvranıyor, konuşan dermanı yok. Önce kayıt yaptırdılar ve para aldılar sonra hastaya baktılar. Bu yapılan kabul edilemez bu nasıl insanlık.

25 Temmuz
T.C. Başbakanlık

BİMER'e kaç defa şikayet vb. konularda yazdım ama hiç adam yerine koyup ilgilenmediler. Sonucunu okuduğumda dosya şuraya gitmiş burada vs. Sayın BİMER benim şikayetlerim devlet meselesi değil bürokratik. Yazıyo…

16 Mart
Bim

5 Mart 2016 Eskişehir Fatih Mah. Derman Cad. Bim'den bir bazlama ekmek aldım. Eve geldiğimde poşetini açtım. Ekmek küflü halde çıktı. Gerekli hassasiyet gösterilmiyor.

06 Mart
Kiwi Home

Saç kurutma makinesi almıştım. İlk kullanmada duman, sonrası kırmızı ateşler çıktı. Kafamızda patlayacak diye ödümüz koptu. İnternetten firmanın telefon numarasını buldum. 212 580*** telesekreter ''Prina'ya hoş…

02 Mart
Vodafone

25 dakika operatör bekletip bağlandıktan sonra üç ayrı departmana yönlendiren ama derdime derman olamayan GSM şirketidir Vodafone.

20 Ocak

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön