14 Haziran 2016
Yorum Yap
#5712838

Continental Bir Kaç Ayda Bozulan Araç Lastiklerim!

2015 Temmuz ayında Honda marka aracıma 4 adet Continantel lastik aldım, bir kaç ay sonra lastiklerden ses gelmeye başladı. Ses gittikçe arttı ve bir lastik bayisine aracımı götürüp gösterdiğimde lastiklerde bozulma olduğunu ve bayiye gitmem gerektiği söylendi. Bende İzmit'te bulunan Continantel bayisine giderek durumumu anlattım. Bugün aracımı bayiye bıraktım ve eksper beyefendi aracın mekanik akşamından kaynaklandığını söyleyerek lastiğin hatalı olmadığını söylemiş.


Benim aracımda herhangi bir arıza yoktur. Daha önceki lastiklerimde böyle bir sorun yoktu. Bu resmen üzerine almama hata kabul etmemeden ibaret. Olmaz olsun sizin gibi firma! Reklamlarda güvenlikten, dostluktan bahsediyorsunuz hikaye. Hakkımı sonuna kadar arayacağım. Eğer cevap alamazsam firmanızın sorumsuzluğunu tüm Türkiye'ye duyurmak için ömür boyu çabalayacağım.

Erman 2.345 Okunma

Cevaplar

  • Continental Temsilcisi15 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, İncelenmek üzere yetkili satıcımıza teslim etmiş olduğunuz lastikleriniz şirketimiz yetkili uzmanları tarafından incelenmiştir. Lastiklerinizin sırt bölgesinde düzensiz aşınma tespit edilmiştir. Olası Sebepleri ; mekanik ayar bozuklukları, uygun olmayan hava basıncı veya doğru yapılmamış rotasyon olabilir. Lastiklerinizde herhangi bir imalat veya işçilik kusuru bulunmamaktadır. Dış etken ve/veya hatalı kullanımdan kaynaklanan durumların garanti kapsamı içerisinde değerlendirilemediğini üzülerek bildirir, iyi günler ve güvenli sürüşler dileriz. Saygılarımızla, Continental Türkiye

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler