Beko Kurutma Makinesi Montajının Gecikmesi ve İletişim Eksikliği

Beko’dan aldığımız kurutma makinesinin çamaşır makinesinin üzerine montajı için yaklaşık on gün önce servis talebi oluşturdum. Gerekli aparatın getiri...

Beko’dan aldığımız kurutma makinesinin çamaşır makinesinin üzerine montajı için yaklaşık on gün önce servis talebi oluşturdum. Gerekli aparatın getiri...

Beko'dan bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi aldık. Evimizde elektrik kesintisi olduğundan zarar görmesin diye ekstra aparat önerdiler, koruma amaçlı onlardan da taktırdık. Fakat çamaşır makinesinde su kaçırmalar, deterjan çıkarmalar başladı ve çok aşırı değişik şekilde uğultu sesleri çıkarmaya baş...
Çamaşır makinesine kireç önleyici aparat takıldı ancak su kaçağı vardı. İkinci gelişlerinde aparatın yenisini taktılar ve su kaçağı olmadığını söylediler. Makineye gerçek anlamda kurulum yapıldı, fakat 3 dakika geçmeden tekrar su kaçırmaya başladı. Kurutma makinesini kurmadılar. İkinci aramamda, ça...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 640 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 52 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A+++ |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1200 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |