Bekir sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Beko Müşteri Hizmetleri Ve Teknik Servis
Bekir
20 Temmuz 2024 15:35
342
| Boy | 1870 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 680 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Enerji Sınıfı | A+ |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Toplam İç Hacim | 410 lt |
| Gürültü Düzeyi | 40 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 85 lt |