Buzdolabının Soğutma Sorunu Ve Sürekli Servis Müdahalelerine Rağmen Çözülmemesi

21 Temmuz tarihinde tarafıma teslim edilerek kurulumu yapılan Beko 970406 MB model buzdolabı, ilk günden itibaren stabil bir şekilde soğutma yapmamakt...

21 Temmuz tarihinde tarafıma teslim edilerek kurulumu yapılan Beko 970406 MB model buzdolabı, ilk günden itibaren stabil bir şekilde soğutma yapmamakt...

Beko Bayraktar mağazasından internet üzerinden satın aldığım 970406 model Beko buzdolabı için Çekmeköy’deki Beko yetkili servisi bizi arayarak ürünü teslim edeceklerini söyledi. Teslimat yapılacağı belirtilince, özellikle marketten buzdolabına yerleştirmek üzere gıda alışverişi yaptık. Ancak teslima...

Beko buzdolabı için arıza kaydı bıraktım, 4 aylık dolap için değişime gidilmedi, kompresör değişimi yaptılar fakat hata devam ediyor. Karta yazılım dediler. Sabah 08:30'da aldılar, akşam 16:00-18:00 arası randevu verdiler fakat gelmediler. Buzdolabında bulunan her şeyim bozulma tehlikesinde, çok mağ...
| Boy | 1850 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 655 mm |
| Genişlik | 700 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 2 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Üstten Donduruculu |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 406 lt |
| Gürültü Düzeyi | 39 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 93 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |