Uğur Ankastre Fırının Paslanması Ve Garanti Reddi


6 ay önce ilgili firmanın Kocaeli Gölcük özmenler ev aletleri bayisinden Uğur marka fırın satın aldım. Gelen fırının kapağı yamuk çıktı. Defalarca talep etmeme rağmen çeşitli nedenlerle kapağı değiştirmediler. Gelen servis çalışanları sürekli; genel müdürlüklerinin sorunu çözmek istemediklerini bel...

Direkt olarak Uğur'un mağazasından satın aldığımız ankastre fırın ve ocağın kurulumu için 28 Haziran Cuma gelineceği söylendi. Konuşulan saatten daha ...

12.06.2024 tarihinde ücretini peşin ödediğim Uğur marka ankastre fırın sipariş verdim ve bugün tarih 31.06.2024 yaklaşık 20 gün olacak hala yolda dahası oturduğum şehirdeki bayiye gelecek oradan kurulum için arayıp gelip kuracaklarmış. Hayatım boyunca verdiğim siparişlerde bu kadar beklemedim. Yurt ...

Uğur ankastre fırın iade etmek istiyorum. Aynı tepside sağ tarafı pişiriyor sol tarafı pişirmiyor. Sürekli başında bekliyorum tepsiyi ve içindekileri sürekli çevirmek zorunda kalıyorum. Pişirmek için üretilen fırın pişirmiyor. Uğur markası hem fırın üretememiş hem de mağduriyetimi gidermiyor. İade i...
| Hacim | 73 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 547 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 1.02 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 10 |