Musab sonuçtan memnun
Çözüldü
Simfer Ankastre Fırında Parça Temin Edilemiyor İlgisizlik Mağduriyet Yaşatıyor
Musab
05 Mayıs 2025 12:47
2.191

| Hacim | 60 lt |
| Izgara | Var |
| Derinlik | 566 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Zamanlayıcı | |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Fonksiyon Sayısı | 8 |