Garanti Kapsamına Girmeyen Patlayan Fırın Camı Ve Ücret Talebi



Simfer 7032 70 litre midi fırınımın ön camı, akşam üzeri saat 4 civarında, fırın hiç çalışmıyorken durduk yere bir anda patladı. Patlama sonrası camla...

Simfer marka midi fırınımın camı 21 Şubat tarihinde İzmir Karabağlar’daki evimde hiçbir darbe veya müdahale olmadan, durup dururken aniden patladı. Olay sırasında hem güvenliğim hem de evdeki diğer eşyalar açısından ciddi şekilde endişe yaşadım. Ürün camının kendiliğinden patlamasının kabul edilebi...



2 ay önce Simfer fırın aldık ve dün akşam fırın kapağının dış camı aniden sebepsiz yere patladı. Firma, bu durumun garantiye girmediğini söyledi. Made...

İyi günler, ben bir hafta önce Simfer mini altüst fırın aldım. 70 litre çift camlı ön camı patladı. Lütfen bana yardımcı olur musunuz? Ben bu ürünü bir beyaz eşya satan yerden aldım. Elimde garanti kağıdı var. Ürün yeni. Ürünün kodu (M 7032 Turbo, M 7033 Turbo).
| Izgara | Var |
| Derinlik | 610 mm |
| Genişlik | 595 mm |
| Yükseklik | 595 mm |
| Aydınlatma | |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Kapak Sayısı | 1 |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.85 kWh/Çevrim |
| Fonksiyon Sayısı | 6 |