Baha sonuçtan çok memnun
Çözüldü

Baha
24 Nisan 10:57
-
Baha Şikayetini Yayından Kaldırdı

| Derinlik | 550 mm |
| Kapasite | 13 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 815 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 46 dB |
| Su Tüketimi | 9.5 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Ankastre |
| Program Seçimi | Elektronik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 0.92 kWh |
| Program Sayısı | 6 Program |
| Yıkama Erteleme | |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A++ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| Ayarlanabilir Üst Sepet | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |