Siemens Fırınımın Işığı Isıyla Kapanıyor!




Siemens fırın tepsilerinde emaye atması ve paslanmalar mevcut. Basit bir fırın da değil, fiyatı üst seviyelerde bir fırın. Yetkili servis elemanı gelip incelemeleri yaptı. Sorunları görüp fotoğraflayıp yolladı fakat merkezden aynı gün geri dönüş olumsuz verildi. İlk geldiği zaman da vardı, önemsemed...
Siemens markasından 2021 yılında aldığım ankastre fırınımdan ilk günden itibaren verim alamadım. Altını pişirmiyor, içi çiğ kalıyor. Problemim için defalarca çağrı merkezi ile görüştüm. Teknik servis gelip bakıyor, biri ilçedeki elektrik hattını voltaj yükselişi düşüşünü söylüyor, biri müşteri kulla...
Siemens'ten aldığım HB557JYW0T ankastre fırınım, aldığımdan beri yaptığım bütün hamur işlerinin içini pişirmiyor, hamur bırakıyor. Bir yıldır kullanıyorum, düzelmiyor. Hep aynı pişirme sağlıyor. Pişirme programlarını değiştirip kullanmama rağmen böyle pişiriyor.
Siemens'ten aldığımız fırının kendini temizleme özelliğiyle çalıştırdığımızda kapak içindeki cam patladı ve Siemens yetkili servisini arayıp, daha 1,5 yıl garantisi olan ürünün değişimini talep ettiğimizde, ücret karşılığında ancak değiştirebileceklerini bildirdiler. Ürünün kalitesizliği ve üstüne m...
Siemens hb557jyw0t/10 model, kendi kendini temizleyen fırınımın yağ lekelerini çıkaramayıp kendini temizleyememe sorunu nedeniyle servis çağırdım. 10 aylık cihaza kullanıcı hatası raporu çıktı. Genel merkezle görüştüğümde ilk başta kimyasal madde kullanımı nedeniyle olduğu söylendi. Kullanmadığımızı...

Siemens Esenyurt Furkan mobilya ticaret ve sanayi ltd şirketinden 09.07.2023 tarihinde Hb557jyw0t ankastre elektrikli fırın Eo7c2ho12o ankastre ocak Lc65kaj20t eğilimli davlumbaz - Aldım mağazaya kurulum yapılmamasını istedim ve montaj kurulum kutu açılımı hiçbir şekilde olmadı yeni aldığım evde ank...

Siemens markasına güvenerek hb557jyw0t model numarasına sahip fırın aldım resmi web sitesinde ve satış kanallarında ürünün soft close özellikli olduğu yazılıyor bu özellik kapının makineyi çarpmasını engelliyor, fakat bana gelen üründe bu şekilde değildi araştırdım aynı model kodlu başka ürünlere ba...
| Hacim | 66 lt |
| Timer | 1 |
| Izgara | 1 |
| Işık | 1 |
| Derinlik | 548 mm |
| Genişlik | 594 mm |
| Ağırlık | 32.4 kg |
| Yükseklik | 595 mm |
| Kapak Adedi | 1 |
| Fırın Tipi | Ankastre |
| Enerji Sınıfı | A |
| Enerji Tüketimi | 0.98 kWh/Çevrim |
| Program Sayısı | 8 |