Sena sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Philips 6000 Dikey Süpürgede Bağlantı Borusu Kırıldı: Garanti Talebi
Sena
07 Mayıs 00:58
101
| Su Haznesi | |
| Tutma Yeri | |
| Toz Haznesi | |
| Emiş Gücü | 16800 Pa |
| Emiş Türü | Kuru |
| Ses Seviyesi | 79 dB |
| Toz Torbası | |
| Siklon Filtre | |
| Park Pozisyonu | Dikey ve Yatay |
| EPA/HEPA Filtre | |
| Kablo Uzunluğu | 6 m |
| Teleskopik Boru | |
| Süpürge Türü | Elektrikli Süpürge |
| Süpürge Yapısı | Yatay |
| Motor Gücü (En Yüksek) | 900 W |