Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
22.058Şikayet
3,4
Şikayet Yaz

Papara Nfc

369 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
3,4
  • Çözülen
  • Videolu

Papara Kimlik Hatası Veriyor

profile
Halil
1 gün önce
-

Papara hesabımın telefon numarasını değiştirmek istiyorum, ancak eski telefon numaram kapalı ve hesaptan çıkış yapmış durumdayım. Kimliğimi arka yüzünden NFC ile okutmaya çalıştığımda hata alıyorum. Bu sorunun düzeltilmesi gerekiyor. Hesabıma giriş yapamıyorum ve tedirginlik duyuyorum, çünkü hesabım...

Papara Kart Sözleşmeli Hesap

profile
Yaren
2 gün önce
92

Papara kart sözleşmeli hesaba geçin diyor NFC ile kimliğimi okutuyorum ama kimlikte fotoğraf olmadığı için kabul etmiyor. Daha yeni 2. Kartımı sipariş etmiştim ATM'den para yatırmaya gittim işlem gerçekleşmedi diyordu ilgilenebilirseniz sevinirim bu durumla.

Papara NFC İle Mavi Tik Alma

profile
Harun
3 gün önce
43

İPhone 11 cihazımdan NFC ile mavi tik onayı almaya çalışıyorum fakat NFC okumuyor yapamıyorum. Hesabımı onaylatmak istiyorum. Papara numaram 1788246** budur. Gereğini yapmanızı bekliyorum lütfen.

Papara Sözleşmeli Hesap Ama Sözleşmesiz Olarak Gözüküyor

profile
Yusuf
5 gün önce
446

Papara sözleşmeli hesaptayım ama sözleşmeli hesap değil gibi gözüküyor düzeltilmesini talep ediyorum, lütfen düzeltin içinde param kaldı onayladığım halde düzelmedi NFC'de sorun yaşadım düzelttim bu seferde sözleşmeli hesap olarak gözükmüyorum yeter bu sorunlardan bıktım.

Papara Kimlik Chipimi (NFC) Okumuyor

profile
Furkan
6 gün önce
268

Papara kart istiyorum ve bunun için hesabımın onaylı olması gerekiyor. Hesabımı onayla kısmına geliyorum tüm bilgileri eksiksiz bir şekilde yazıyorum. Ancak NFC ile kimlik okuttuğumda NFC data doğrulanamadı hatası veriyor. Sorun cihazımla mı ilgili yoksa Papara ile mi?

Papara Kimlik Chipimi (NFC) Okumuyor
5
Çözüldü
profile
Yusuf
1 hafta önce
94
Yusuf Şikayetini Yayından Kaldırdı

Papara NFC Sorunu Bu Sorun Yüzünden Hesap Onaylayamıyorum

profile
İsimsiz
1 hafta önce
135

Papara NFC sorunu yüzünden hesabımı onaylayamadım. Kaç haftadır bu sorunla uğraşıyorum. E-posta üzerinden de yazdım ama ulaşamadım. Sinirlenmeye başladım. 'artık NFC' diyor, dediklerini yapıyorum ama olmuyor. Android'den yapayım dedim, orada da hologram sorunu çıktı. Neyse artık.

5
Çözüldü
profile
Yusuf
1 hafta önce
164

"Sağ olun"

Yusuf Şikayetini Yayından Kaldırdı

Papara Sözleşmeli Hesap Sorunu

profile
Kadir
2 hafta önce
485

Papara Black Card aldım, hesabımı onaylattım. Ardından sözleşmeli hesaba geçip geçmediğimi kontrol ettim, geçememişim. Sonra mail attım Papara desteğe ve bana geri dönüş olarak NFC ile hesabınızı onaylatın denildi. Ancak cihazımda NFC yok, yardım edin. Papara, acil yardım etmeniz gerekiyor.

Papara Sözleşmeli Hesap Olmuyor

profile
Muhammed
2 hafta önce
539

Papara kartım elime ulaştı. Kuryede herhangi bir imzalanacak kağıt bulunmuyordu. Ben de kartı aldım ve hesaba eşleştirdim. Aradan bir ay gibi bir süre geçti. Hesabımı sözleşmeli hesaba yükseltmek istiyorum ancak yükseltemiyorum. Velimin hesabını da sözleşmeli yapamıyorum. NFC ile kimliği okutma gibi...

2
profile
Arda
2 hafta önce
397
Arda Şikayetini Yayından Kaldırdı
5
Çözüldü

Papara Kart İstedim Sözleşmeli Hesaba Geçirmedi

profile
Durkadin
2 hafta önce
379

"Biraz uzun bir süreç oldu ama sorunumun çözülmesi beni çok mutlu etti teşekkürler"

Papara uygulamasını çevrim içi olarak indirdim ve bir miktar para yükledim. Bu parayı çekmek istediğimde, eğer sözleşmeli hesap açarsam para çekebilec...

Papara Sözleşmeli Hesap Olmuyor

profile
Mehmet
3 hafta önce
1.142

Bende Black card var velimin hesabı da onaylı (yeni kimlik NFC hepsini hallettik) kartımı da aktivite ettim. Fakat sözleşmeli hesap olarak gözükmüyor. ATM den para çekemiyorum, bankanız bu işleme izin vermiyor yazısı çıkıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçmedi

profile
Mehmet
3 hafta önce
1.176

1703651092 numaralı Papara hesabımdan sözleşmeli hesaba geçemiyorum. Gelen kartı hesaba tanımladım ama her nedense sözleşmeli hesaba geçemediğim için ATM üzerinden karttan para çekemiyorum. Çözüm önerilerini kontrol ettiğimde NFC ile kimlik kartımı okutmam gerektiği yazıyordu. Yahu benim telefonda N...

Papara NFC Okumasına Rağmen Kabul Etmiyor

profile
Kübra
3 hafta önce
476

Kızımın kartını kullanabilmesi için kendi hesabımı sözleşmeli hesap yapmaya çalışıyorum. NFC ile kimlik çipimi, yani kimliğimin arka yüzünü, okutmamı istiyor. Okutuyorum, %100 oluyor fakat kimlik fotoğrafınızı göremedik deyip hata verip kabul etmiyor. Birkaç gündür gerçekten beni çok uğraştırdı. Ark...

Papara Sözleşmeli Hesaba Kimliğimde Fotoğraf Olmadığı İçin Geçilmiyor.

profile
Adem
30 Ekim
822

Papara'dan yaklaşık 4-5 ay önce Black card aldım ve hala da kullanıyorum fakat başkasına para gönderemediğimi fark ettim. Sözleşmeli hesaba geçmem gerekiyor ama daha önce hiç ihtiyacım olmadığı için kimliğime fotoğraf koyulmamıştı dolayısıyla NFC okuturken kimliğimi onaylamıyor. Herhangi bir çözümü ...

Papara Sözleşmeli Hesaba Geçmedi

profile
Yusuf
26 Ekim
440

Dün akşam sipariş ettiğim Papara gray kartım geldi hesabıma barkod ile tanımladım ama hesabım hala sözleşmeli hesap türüne geçmedi. Hesabı açarken NFC ile kimliğimi de okuttum velimde sözleşmeli hesapta tüm kriterleri karşıladım ama geçmedi.

profile
Mehmet
1 hafta önce
67
Mehmet Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
Ömer
3 hafta önce
397
Ömer Şikayetini Yayından Kaldırdı

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Papara 7 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100
Marka Karnesini Gör