Modaselvim

Modaselvim

974 ŞİKAYET
605 TEŞEKKÜR
%83 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı: 56%
  • Cevaplama hızı: 46 saat
Şikayet Konuları

Ürünleri defolu değişim var diyorlar şikayetlerde görüyoruz onda da bir sürü sorun çıkartıyorlar. Ürünleri ambalajlı geliyormuş bakmadan gönderiyorlar ışık böyle saçmalık olmaz sen bilmediğin ürünü nasıl satıyorsun o parayı nasıl boğazından geçiriyorsun.

1 g ZeynepZeynep 224

TS160128037554 numaralı siparişimi iade etmek istedim. Beden uymadı mecburdum 2 gün oldu teslim alınmış. Bu ne sorumsuzluk anlamadım daha tık yok akşam kargo geldi sabah erken götürdüm geri iadeye sorun olmasın diye ama gene sorun gene sorun. İlgilenin lütfen!

3 g DuygunurDuygunur 693

Elbise almışdim sizden ve renk değişimi için geri gönderdim pazartesi günü gönderdim ama istediğim elbise hala elime ulaşmadı kaç gün oldu bu konuda hassasiyet gösterirseniz memnun olurum değişim konusunda çok …

3 g AhdeAhde 892

Ben yıllardır alışverişimi internet sitelerinden yapıyorum böyle ilgisiz, alakasız, işini yapmayan müşteri hizmetleri kötü olan bir site görmedim. Günlerdir iade ettiğim ürünün parasını alamdım. İade ettiğim ür…

22 Ocak EmrullahEmrullah 1.219

Sultan'ın Teşekkür Mesajı

İlginizden dolayı teşekkür ediyorum

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

22 Ocak SultanSultan 1.701

Melike'nin Teşekkür Mesajı

Bizimle iletişime geçilerek sorunumuz çözüldü teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

21 Ocak MelikeMelike 1.399

İnternet üzerinden aldığım ürünü kargo ile iade etmeme ve firma çalışanlarına teslim edilmiş olmasına rağmen firma ürünü bulamadığını söyleyerek yapmaları gereken para iadesini yapmıyor. Defalarca aramama ve istedikleri tüm bilgileri vermeme rağmen netice alamıyorum.

21 Ocak ArzuArzu 1.656

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır. Süreç memnuniyetle sonuçlanmıştır.

19 Ocak RabiaRabia 1.917

Dilek'in Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

17 Ocak DilekDilek 2.871

Sultan'ın Teşekkür Mesajı

Sorunum çözüldü kargo firmasından kaynaklı oluşan aksilikten dolayı gecikme yaşandı fakat çok ilgilendikleri için hızlı bir şekilde çözüm odaklı yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

16 Ocak SultanSultan 2.768

Ömer'in Teşekkür Mesajı

Sorun giderildi

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

14 Ocak ÖmerÖmer 3.384

Buse'nin Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

14 Ocak BuseBuse 3.767

Arzu'nun Teşekkür Mesajı

Meduriyetimi giderdiler. Teşekkür ederim.

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

13 Ocak ArzuArzu 3.801

Şule'nin Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

12 Ocak ŞuleŞule 4.092

Mehmet'in Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

11 Ocak MehmetMehmet 4.126
1 2 3 4 5 6 7 ... 105

Modaselvim Hakkında Bilgiler

Modaselvim 1996 yılında faaliyetlerine başlayan ve tekstil sektöründe hem yurt içi hem de yurt dışı odaklı ürün satışı yapan Alim Tekstil ile 2013 yılında Türkiye’deki işbirliği sonucu hizmet vermeye başlamıştır. Tesettür giyim sahasında oldukça rağbet görmesiyle bilinen Modaselvim elbise, pantolon, gömlek, kaban, panço gibi dış ve iç giyimde çok çeşitli ürünler sunmakta ve satın alma kolaylığı sağlayan yöntemleriyle de müşteri memnuniyetini öncelemektedir. Üretici firmalardan aldığı birbirinden farklı ürünleri müşterilerine sunan Modaselvim bir satış firması olarak online siparişler üzerinden tüm satışlarını gerçekleştirmektedir. Yeri İstanbul Bahçelievler’de bulunan satış firması Türkiye’nin hiçbir yerinde bir mağaza açmamakta ve müşterilerinin yapmak istediği tüm işlemler için kendi web sitesinin kullanılması gerektiğini bildirmektedir. Sosyal medya hesaplarından da satış yaptığı ürünleri sergileyen Modaselvim bu açıdan farklı kanallar aracılığıyla da satış yaptığı ürünleri müşterilerine sunmaktadır.

Modaselvim Ürünleri ve Sipariş Yöntemi

Muhafazakâr giyimin önemli adreslerinden biri olan Modaselvim elbise modelleri, yeni ve outlet ürünleri ile tesettür giyimi tercih eden müşterilerine çok çeşitlilik sunmaktadır. Bütçeye uygunluğu ile bilinen tek fiyat kategorisinin yanı sıra giyim alanında elbise, tunik, kombin, yelek, bluz, gömlek, triko ve etek ürünleri sunmaktadır. Satışını yaptığı bu ürünlerin tasarımları taş kemerli, ekoseli, fularlı, deri düğmeli, yazı baskılı, çift takım, verev kesim, balon kol gibi çok çeşitli özellikler barındırmaktadır. Abiye ürünlerinin tasarımında görebileceğiniz özelliklerden birkaçı fırfırlı, şifon kuyruklu, broşlu, kolu pelerinli, fiyonk detaylı abiyelerdir. Özellikle dışarı çıkılırken giyinilen dış giyim kategorisinde ise ferace, abaya, kap, pardesü, panço, kaban gibi ürünler, birbirinden farklı renk ve modelleriyle yer almaktadır. Şal, eşarp, abiye şal ve duvak ürünleriyle de göze çarpan Modaselvim başörtüsü giyiminde de bu modelleriyle bilinmektedir. Ayrıca indirim, tek fiyat ve outlet ürünleriyle her müşteri bütçesine de hitap eden satış firması, yeni ürünlerinde de günün trendleri ve modasına uygun tesettür giyim modelleriyle ön plana çıkmaktadır. Modaselvim müşterileri, tüm işlemleri için firmanın internet sitesini kullanmaktadır. Mobil uygulamasını da kullanabileceğiniz firmadan sipariş edeceğiniz tüm ürünleri de online işlemlerle halledebilirsiniz. Kullanıcılar teslim aldıkları üründen memnun kalmazlarsa Modaselvim iade konusunda da kolay uygulanır bir yöntemle ilerlemektedir. Anlaşmalı olduğu kargolarla sitesinde belirttiği anlaşma kodunu kullanarak iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İade ücretini sipariş verdiğiniz kredi kartına ya da belirleyeceğiniz farklı bir hesaba aktaran Modaselvim değişim işlemleri için de anlaşmalı kargolarla hareket etmektedir.

Modaselvim İletişim

Satış firmasının sunduğu hizmet ve ürünler ya da farklı konular hakkında bilgi almak için Modaselvim Müşteri Hizmetleri numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcıların yaptığı ve size fayda sağlayabilecek geri bildirimler için de sitemizde yer alan Modaselvim şikayet sayfasına göz atabilirsiniz. Tamamı satış firmasıyla alakadar işlemler yapan gerçek kullanıcılardan oluşan sayfada farklı kategorilere bakarak daha spesifik konularda da bilgi edinebilirsiniz. Modaselvim ile ilgili yorumlar hususunda oldukça faydalı bilgiler öğrenebileceğiniz yorum sayfamızda dilerseniz siz de düşünce ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Modaselvim Sıkça Sorulan Sorular

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi
Yorum Yap

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları