İbrahim sonuçtan çok memnun
Çözüldü
Hoover Kurutma Makinesi Su Haznesi Kapağı Kırıldı: Üretim Hatası Mı?

İbrahim
28 Kasım 2025 18:38
2.299


Ocak ayında Hoover h-dry 500 çamaşır kurutma makinesi aldım. İnfluencer paylaşımlarına güvenerek. Çamaşırlar çekti küçüldü, 3-5 parça atmama rağmen kurutmuyor. Ben evde 1-2 saat çamaşırları havalandırıyorum. Servis çağırdım, söylediği programlarda kullandım (zaten uygulaması var oradan seçiyordum ka...
| Derinlik | 604 mm |
| Genişlik | 596 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Kurutma Sesi | 66 dB |
| Tambur Hacmi | 125 lt |
| Nem Sensörü | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | A++ |
| Program Sayısı | 16 |
| Kurutma Kapasitesi | 10 kg |
| Kurutma Teknolojisi | Isı Pompalı |
| Yoğuşma Verimliliği | B |
| Filtre Temizleme Uyarısı | |