Electrolux PerfectCare 700 Serisi Çamaşır Makinesi Sürekli Arızalanıyor, Servis Ve Müşteri Hizmetleri Yetersiz



Electrolux EW7WN361ST kurutmalı çamaşır makinesini aldıktan kısa bir süre sonra kurutma kısmında arıza yaşadım. Makineyi başlattıktan yaklaşık 10 dakika sonra kurutma işlemi bitiyor gibi görünüyor, ancak çamaşırlar kesinlikle kurutulmuyordu. Servis çağırdığımda nem sensörünün bozulduğunu söylediler ...

Electrolux EW7WN361ST markalı çamaşır makinesi kurutmalı alalı 2 yıl bile olmadan kazan arızası vermiştir. Servisi aradığımızda sağ olsunlar 3 gün sonra gelip bakma gereği duyarak makinenin içerisine elini sokup çalıştırıp sesten hemen kazan arızalanmış, kazan sipariş vereceğiz, değişmesi lazım diye...
Merhaba, markayı sevdiğim için yıkama-kurutma çamaşır makinesi aldım, ancak beni hem markadan hem de servis çalışanından soğuttular. '48 saat içinde servis sizi arayacak' diyen müşteri hizmetleri, sözlerinde durmadı. Ben müşteri hizmetlerini aradığımda, 'Arkadaşınız yola çıktığında arar, bugün kurul...
| Kurutma | Var |
| Derinlik | 636 mm |
| Genişlik | 597 mm |
| Yükseklik | 847 mm |
| Sıkma Sesi | 76 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 47 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 10 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1600 Devir |