Deniz Feneri Derneği

Deniz Feneri Derneği

11 ŞİKAYET
0 TEŞEKKÜR
%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...
  • Cevap Yok
  • Cevaplama oranı:
  • Cevaplama hızı:

Deniz Feneri mesajlar iyice arttı bu suç mesaj istemiyorum, mesaj iptal seçeneğindeki yok resmen insanı çileden çıkarıyorsunuz. Ben yapacağım yardıma nereye gittiği belli olmayan bir şekilde yapmam ülkemde daha…

01 Aralık 2018

Çok sağ olun tebrik ederim sizi kurban bedelini dolara endeksleyip yükselttiniz diyecek bir şey yok. Devlet bas bas bağırıyor siz zam yapıyorsunuz doları bahane kabul etsin teşekkürler. Doları bahane edip zam y…

13 Ağustos 2018

Deniz Feneri adlı firma sürekli ve izinsiz olarak SMS atmaktadır. Mesaj iptali de bulunmuyor. SMS iptali yapılamıyor ve nasıl iptal edebileceğimi bulamıyorum. Bunun iptalinin yapılmasını istiyorum. En kısa zamanda gerekli işlemlerin yapılması dileğiyle.

08 Ağustos 2018

Deniz Feneri Derneği iznim olmamasına rağmen sürekli bağış için SMS atıyor. SMS içeriğinde iptal seçeneği yok ve ben birkaç defa telefonla arayıp SMS almak istemediğimi söylememe rağmen hala SMS atıyorlar!

08 Haziran 2018

Hiçbir talebim bağlantım olmamasına rağmen çok uzun zamandır SMS atıyorlar. İptal için bir yol da yok. Yeter artık SMS almak istemiyorum çok sinir bozucu bir durum!

25 Mayıs 2018

Sürekli SMS gönderiliyor ve kanuni hakkım olan SMS gönderimini engellemem için hiçbir bilgi verilmiyor.

25 Mayıs 2018

Deniz Feneri'nden sürekli mesaj alıyorum. Benden izinsiz mesaj atıyor. Atılmasını istemiyorum. Mesaj gönderilmesini istemiyorum.

23 Mayıs 2018

Deniz Feneri'nden mesaj gelmesin artık yeter!

09 Mayıs 2018

Herhangi bir bağım, üyeliğim, talebim olmamasına rağmen sürekli olarak izinsiz bir şekilde SMS alıyorum. Deniz Feneri Derneği'nden gelen SMS'lerin iptalini, tarafıma gönderilmemesini önemle rica ediyorum.

04 Mayıs 2018

Deniz Feneri Derneği tarafından sürekli olarak mail ve kısa mesaj alıyorum. Bağış yapmak istersem bir şekilde ben ulaşırım. Bu kadar rahatsız edici olmaya gerek yok. Lütfen kişisel bilgilerimi sisteminizden sil…

20 Nisan 2018
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları