Deniz Feneri Derneği

Deniz Feneri Derneği

%0 MEMNUNİYET DÜZEYİ
%0 TEŞEKKÜR ORANI
19 ŞİKAYET
  • Şikayet
  • Teşekkür
Yükleniyor...

Deniz Feneri Derneği iznim olmamasına rağmen sürekli bağış için SMS atıyor. SMS içeriğinde iptal seçeneği yok ve ben birkaç defa telefonla arayıp SMS almak istemediğimi söylememe rağmen hala SMS atıyorlar!

08 Haziran

Hiçbir talebim bağlantım olmamasına rağmen çok uzun zamandır SMS atıyorlar. İptal için bir yol da yok. Yeter artık SMS almak istemiyorum çok sinir bozucu bir durum!

25 Mayıs

Sürekli SMS gönderiliyor ve kanuni hakkım olan SMS gönderimini engellemem için hiçbir bilgi verilmiyor.

25 Mayıs

Deniz Feneri'nden sürekli mesaj alıyorum. Benden izinsiz mesaj atıyor. Atılmasını istemiyorum. Mesaj gönderilmesini istemiyorum.

23 Mayıs

Deniz Feneri'nden mesaj gelmesin artık yeter!

09 Mayıs

Herhangi bir bağım, üyeliğim, talebim olmamasına rağmen sürekli olarak izinsiz bir şekilde SMS alıyorum. Deniz Feneri Derneği'nden gelen SMS'lerin iptalini, tarafıma gönderilmemesini önemle rica ediyorum.

04 Mayıs

Deniz Feneri Derneği tarafından sürekli olarak mail ve kısa mesaj alıyorum. Bağış yapmak istersem bir şekilde ben ulaşırım. Bu kadar rahatsız edici olmaya gerek yok. Lütfen kişisel bilgilerimi sisteminizden sil…

20 Nisan

Mesaj istemiyorum gelmemesi için bir seçenek dahi sunmuyorlar, aşırı rahatsız edici.

24 Şubat

İki yıldır Deniz Feneri Derneği'nden düzenli olarak mesaj alıyorum ve iki yıldır mesaj almak istemediğimi belirtiyorum. Lütfen birisi bu şikayetimi dikkate alsın...

14 Aralık 2017

Hiçbir ilgim ve isteğim olmadığı halde sürekli mesaj gönderip ve iptal ile ilgili bir yol göstermiyorlar. Bir an önce buna son vermelerini istiyorum aksi takdirde kanuni haklarımı kullanacağımı bildiririm.

25 Ekim 2017

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön