Kadir sonuçtan hiç memnun değil
Beko Çamaşır Makinesi Arızası!

Kadir
23 Şubat 15:23
419


Daha 6 ay önce Beko marka çamaşır makinesi aldık. Arıza yaptı. Çok mağdurum; makine kirli suyu tahliye etmiyor, durulama yapmıyor, sıkma yapmıyor. Dün servis geldi. Önce kıyafet sıkışmış olabilir dedi. Sonra altına baktı, pompa değişecek dedi. Bizde parça yok dedi. Nasıl parça olmaz ya? Parça bir ha...

Beko çamaşır makinesi aldım ve evime kurulum yapılalı henüz 2 ay oldu. İkinci kez servis çağırıyorum. Servis her defasında sorun oluştuktan iki gün sonra gelebileceğini söylüyor. İlk aldıklarında çamaşır makinem sıkma yapmadığı için kapak açılmadı, filtresini açıp boşalttım evimi su bastı. İkinci ke...
| Kurutma | Yok |
| Derinlik | 580 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 43 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Enerji Sınıfı | A |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 9 kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dakika |
| Kırışıklık Önleme | |