Beko Çamaşır Makinesi Sorunları Ve Yetersiz Servis

Arçelik Beko servisinden çamaşır makinesi aldım. Aldığım günden beri 13 defa servis geldi. Sıfır cihazımı tamir ettiler. Kötü lekeler bırakıyor. Makin...
Beko Çamaşır Makinesi Tamir

Beko marka çamaşır makinesini garanti kapsamında tamir için gönderdim. Motorla ilgili sıkıntı olduğunu söylediler ve fakat 10 günü geçmesine rağmen halen gelmedi. Sürekli deneme olduğunu söyleyip duruyorlar. Çok mağdur oldum. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum.
Beko Çamaşır Makinesi Arızası!

Yaklaşık 10 ay önce Beko'dan aldığım beyaz eşyalardan çamaşır makinesi arıza yaptı yani kazan dönmüyordu. 17 Temmuz çarşamba aradım servisi. İki gün s...
Beko Cm8102 Toz Problemi
Beko cm8102 çamaşır makinesi satın aldım. Aldığım ilk günden beri çamaşırlarım tiftik tiftik beyaz tozla çıkıyordu. Yetkili servis geldi, sorunun makinede olduğu söylendi ve makinem değiştirildi. Ama sorun çözülmedi. Ayrıca yapılabilecek her şeyi denedim. (İlave su ile yıkamak, uzun yıkamak, az çama...
Beko Kategorileri
- Ankastre Fırın 464
- Ankastre Ocak 269
- Ankastre Set 194
- Aspiratör 59
- Blender 55
- Blender Seti 47
- Buharlı Temizleyici 20
- Bulaşık Makinesi 1.796
- Buzdolabı 4.090
- Cep Telefonu 48
- Çamaşır Makinesi 3.585
- Çaycı 417
- Çeyiz Paketi 93
- Davlumbaz 223
- Derin Dondurucu 665
- Dikiş Makinesi 1
- Doğrayıcı 15
- Düdüklü Tencere 21
- Ekmek Kızartma Makinesi 9
- Ekmek Yapma Makinesi 9
- Elektrikli Süpürge 133
- Espresso Makinesi 113
- Fırın 248
- Filtre Kahve Makinesi 24
- Fritöz 29
- Hamur Yoğurma Makinesi 22
- Hava Soğutucu 174
- Hava Temizleyici 13
- Kahve Makinesi 216
- Kahve Öğütücü 3
- Katı Meyve Sıkacağı 11
- Kettle 20
- Kıyma Makinesi 9
- Klima 3.614
- Kombi 242
- Kurutma Makinesi 1.599
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 109
- Mikrodalga 93
- Mikser 6
- Mini Fırın 40
- Mutfak Robotu 14
- Narenciye Sıkacağı 4
- Ocak 282
- Robot Süpürge 379
- Saç Düzleştirici 4
- Semaver 15
- Set Üstü Ocak 89
- Su Arıtma Cihazı 1
- Su Sebili 173
- Süpürge 60
- Şarjlı Süpürge 480
- Şofben 29
- Tablet 6
- Televizyon 1.783
- Termosifon 88
- Termostat 5
- Tost Makinesi 86
- Türk Kahvesi Makinesi 152
- Ütü 104
- Vantilatör 64
- Yazarkasa Pos 1.201
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 840 mm |
| Sıkma Sesi | 72 dB |
| Motor Türü | Inverter Motor |
| Su Tüketimi | 40 lt |
| Çocuk Kilidi | |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Zaman Erteleme | |
| Hızlı Yıkama | |
| Program Sayısı | 15 |
| Su Kesik Emniyeti | |
| Su Taşma Emniyeti | |
| Yıkama Kapasitesi | 8 Kg |
| Maksimum Sıkma Devri | 1000 Devir |
| Hızlı Yıkama Süresi | 14 dk |

