Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Beko BM 2002
Ürün Analizi
- Şikayetler
Şikayetçi Olmayan Kullanıcıların Değerlendirmesi
Verim-Performans
73/100
Ergonomi-Kullanışlılık
70/100
Yetkili Servis
74/100
Memnuniyet ve Tavsiye
72/100
Beko Kategorileri
- Ankastre Fırın 445
- Ankastre Ocak 268
- Ankastre Set 195
- Aspiratör 56
- Blender 57
- Blender Seti 49
- Buharlı Temizleyici 20
- Bulaşık Makinesi 1.825
- Buzdolabı 4.089
- Cep Telefonu 47
- Çamaşır Makinesi 3.512
- Çaycı 412
- Çeyiz Paketi 94
- Davlumbaz 220
- Derin Dondurucu 651
- Dikiş Makinesi 1
- Doğrayıcı 15
- Düdüklü Tencere 20
- Ekmek Kızartma Makinesi 11
- Ekmek Yapma Makinesi 11
- Elektrikli Süpürge 134
- Espresso Makinesi 102
- Fırın 250
- Filtre Kahve Makinesi 22
- Fritöz 33
- Hamur Yoğurma Makinesi 21
- Hava Soğutucu 174
- Hava Temizleyici 14
- Kahve Makinesi 199
- Kahve Öğütücü 4
- Katı Meyve Sıkacağı 11
- Kettle 15
- Kıyma Makinesi 8
- Klima 3.602
- Kombi 248
- Kurutma Makinesi 1.568
- Kurutmalı Çamaşır Makinesi 100
- Mikrodalga 99
- Mikser 6
- Mini Fırın 41
- Mutfak Robotu 13
- Narenciye Sıkacağı 4
- Ocak 283
- Robot Süpürge 384
- Saç Düzleştirici 4
- Semaver 14
- Set Üstü Ocak 89
- Su Arıtma Cihazı 1
- Su Sebili 168
- Süpürge 66
- Şarjlı Süpürge 475
- Şofben 29
- Tablet 5
- Televizyon 1.867
- Termosifon 84
- Termostat 5
- Tost Makinesi 80
- Türk Kahvesi Makinesi 153
- Ütü 104
- Vantilatör 64
- Yazarkasa Pos 1.207
Çok Karşılaştırılanlar
Beko BM 2002
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Derinlik | 600 mm |
| Kapasite | 12 Kişi |
| Genişlik | 598 mm |
| Yükseklik | 850 mm |
| Ön Yıkama | |
| Ses Seviyesi | 54 dB |
| Su Tüketimi | 14 lt |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Program Seçimi | Mekanik |
| Tuz Göstergesi | |
| Enerji Sınıfı | 1.02 kWh |
| Program Sayısı | 2 Program |
| Cam&Bardak Koruma | |
| Kurutma Performansı | A |
| Yıkama Performansı | A |
| Çatal Bıçak Sepeti | |
| Enerji Sınıfı (A-G) | A+ |
| Parlatıcı Göstergesi | |
| 3. Sepet (Çatal/Bıçak) | |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %97