Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi

20100
(15 değerlendirme)
Şikayet Yaz
Şikayetler
50 Şikayet (Son 1 yıl)
Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi
20100
(15 değerlendirme)
Şikayet Yaz

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Ankara İbni Sina Hastanesine

Erdem
13 Haziran 13:28
204
2

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Laboratuvar Da Kan Tahlili Kaybolması

Ayfer
09 Haziran 00:01
126
1

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Ankara İbni Sina Hastanesi DoktorU

Cemali
08 Mayıs 15:09
108

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Acil Serviste Yaşanan Tıbbi İhmal Vakası

Senem
02 Mayıs 09:14
165

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Hastane Acil Bölümü

Ayhan
29 Nisan 20:14
146

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Sorumsuzluk Lari Bir Cana Mal Olabilir Di.

Hüseyin
21 Nisan 14:39
415

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Adına Yakışmayan Hastane

Ayse
20 Nisan 13:34
152

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi 7 Saat Boyunca Acilde Bekleme

Ayşe
16 Nisan 03:42
205

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Alerji Test Sonuçlarımı Öğrenemiyorum

Ayşegül
09 Nisan 22:34
352

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Çalışanların Alaycı Tavırları

Gülgün
16 Mart 14:13
214

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Onkoloji Bölümü 13. Kat

Ceren
16 Şubat 16:14
169
Semos
16 Mayıs 10:28
1
Semos Şikayetini Yayından Kaldırdı
Servet
18 Mart 07:44
221
Servet Şikayetini Yayından Kaldırdı
Toplam 131 Şikayet

Marka Profili

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı.
Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Marka Karnesini Gör

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi nerede?
Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, Hacettepe Mahallesi, Talatpaşa Bulvarı No:82, 06230 Altındağ adresinde yer almaktadır.
Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nden nasıl randevu alabilirim?
Online randevu sistemini kullanarak ya da Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi santral numarasını arayarak randevu oluşturabilirsiniz.
Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi iletişim numarası nedir?
0312 310 33 33
Farklı bir sorum var.
Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi ile ilgili soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Hakkında

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, ilk olarak 1985 yılında kurulmuştur. 936 yatak kapasiteli, 22 adet kliniğe ile hizmet veren Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, yılda ortalama 600.000 hastaya poliklinik, 35.000 hastaya ise yataklı tedavi hizmeti sunmaktadır. Robotik cerrahi dahil olmak üzere hastane sınırları içerisinde aynı zamanda yılda ortalama 50.000 cerrahi ameliyat gerçekleştirilmektedir. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi, bir uygulama hastanesi olup öğrencilere ve öğretim üyelerine de hizmet vermektedir. 2006 yılında yenilenen acil servisi yılda yaklaşık 45.000 hastaya acil tedavi hizmeti sunmaktadır. Modern tıbbın öncü olduğu ve son teknoloji tıbbi ekipman ve cihazların desteği ile tanı ve tedavi süreçlerinin yürütüldüğü Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nde amaç, halka nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Doktorları & Bölümleri

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nde pek çok farklı dalda ve birimde hasta kabulü gerçekleştirilmekte ve tanı, teşhis ve tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nin dahili birimleri arasında kardiyoloji, göğüs hastalıkları, gastroenteroloji, endokrinoloji, enfeksiyon hastalıkları, kulak burun boğaz hastalıkları, ortopedi ve nöroloji gibi birimler yer almaktadır. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi cerrahi uzmanlık alanlarında da Türkiye'nin önde gelen ve en çok tercih edilen devlet hastaneleri arasında sayılmaktadır. Travmatoloji, genel cerrahi, beyin ve sinir cerrahisi, el cerrahisi, periferik damar cerrahisi, göğüs cerrahisi gibi birimler, hastanenin cerrahi birimleri arasında yer almaktadır. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi merkez laboratuvarında çeşitli kan tahlili ve sonuçları alınabilmekte, radyoloji bölümünde ise son teknoloji görüntüleme teknikleri kullanılarak efektif ve kaliteli radyolojik görüntüler elde edilebilmektedir. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nin tüm bölümlerinin dahili numaralarına kurumun resmi internet sitesi üzerinden erişmek mümkündür. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi doktorları hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için yine bu internet sitesinden yararlanabilir ya da hastaların yorumlarını bıraktığı bu Şikayetvar sayfasından faydalanabilirsiniz.

Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi Şikayet & Yorumları

Daha önce Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'ne gitmediyseniz ve hastaneyi ziyaret eden hastaların yorumlarını merak ediyorsanız, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi şikayetlerinin toplandığı bu sayfadan yararlanabilirsiniz. Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi KBB doktorları ve Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi üroloji doktorları başta olmak üzere kurumun farklı birimlerinde çalışan hekim ve pratisyenlerinin hasta yorumlarına buradan ulaşabilirsiniz. Eğer siz de son zamanlarda Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'ne muayene olmaya ya da tedavi görmeye gittiyseniz, yorum ve şikayetlerinizi buradan aktarabilirsiniz. Örneğin nöroloji bölümüne muayene olduysanız, sizi gören Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi nöroloji doktorları hakkındaki görüş ve şikayetlerinizi buradan paylaşarak sesinizi duyurabilirsiniz.