Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Antalya Sur Yapı Turkuaz Site Yönetimi Hizmet Eksiklik Ve Sorunları

İsmail
17 Nisan 15:03
113

Sur Yapı Antalya Turkuaz Sitesi M1 Blok'ta ikamet etmekteyim. Maalesef, bazı sorunları site yönetimine sürekli olarak iletmeme rağmen ne sorunlara çözüm bulunmakta ne de geri dönüş yapılarak bilgi verilmektedir.

Site yönetimine bana verdikleri 5010497002 numaralı telefondan WhatsApp yoluyla

28 Şubat 2024 12 Mart 2024 19 Mart 2024 22 Mart 2024 17 Nisan 2024

tarihlerinde sorunları iletmiş olmama rağmen bugüne kadar herhangi bir dönüş olmamış ve bahsi geçen sorunlara çözüm üretilmemiştir.

1. Site içi koridorlarda gezinen temizlik araçları çok fazla gürültü çıkarmakta ve derin uykudan dahi uyandırabilecek şekilde rahatsız edici ses yaymaktadır. Karanlık odamdan ses kaydı mevcuttur. Yazı ekinde gürültüyü gösteren belge bulunmaktadır.

2. Ortak alanlarda temizlik hizmeti verilmesine rağmen koridorlarda gözle görülür derecede kirli ve lekeli pek çok alan bulunmaktadır. Tam anlamıyla bir temizlik yapılmamaktadır.

3. Bahçe alanında yer alan yeşil alanlar ile bazı ağaçlar kurumaya yüz tutmuştur. Bahçe bakımı gerektiği gibi yapılmamaktadır.

4. Diğer sorunlar da mevcut ancak bizleri dikkate almadıkları için şimdilik burada anmayacağım. Şikayet metni hacmini büyütmemek adına bu kadarla sınırlıyorum.

5. En önemlisi de, maaşlarını biz sakinlerin ödediği yönetim, lakayıt davranmakta ve şikayetlerimizi dikkate alarak gereğini yapmamakta ve bilgi vermemektedir. Adeta hizmet vermek zorunda olduğu bizleri yok saymaktadır.

00:00
Antalya Sur Yapı Turkuaz Site Yönetimi Hizmet Eksiklik Ve Sorunları
Antalya Sur Yapı Turkuaz Site Yönetimi Hizmet Eksiklik Ve Sorunları
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz